Секрети успішних франчайзингових мереж

Якщо ви розвиваєте власний франчайзинговий бренд або розглядаєте можливість купівлі франшизи існуючого бізнесу, вам буде корисно порівняти, як ваш бренд співвідноситься з десятьма основними характеристиками успішних франчайзингових брендів.

Правило №1. Готуйте своїх франчайзі до мега-успіху, а не до поразки!

Продемонструйте свою прихильність до стійкої прибутковості франчайзі, прийнявши це як свій новий стратегічний меседж бренду: «Наше багатство і успіх як франчайзера будуть побічним продуктом розвитку багатих і успішних франчайзі».

 

Правило № 2. Франчайзинг це бізнес-відносини!

Розвивайте культуру позитивних відносин з франчайзі. Пам’ятайте розвиток культури відносин з франчайзі не відбувається відразу. Це займає час, тонни важкої роботи, і готовність до постійного вдосконалення системи.

 

Правило № 3. Франчайзинг це не спринт, це ультра марафон!

Дивіться на два ходи вперед, будьте попереду зростання франчайзингової мережі! Пам’ятайте, що створення успішної франчайзингової системи це гонка на витривалість, а не на швидкість, швидке зростання без належного планування або якості виконання викличе серйозні проблеми.

 

Правило №4. Постійно навчайте команду, вчіться на чужих помилках.

Розвивайте культуру постійного вдосконалення і навчання франчайзингу у всій організації. Пам’ятайте, велика кількість критичних помилок на тлі відсутності досвіду і знань в області франчайзингу є головною причиною проблем в більшості франчайзингових систем.

 

Правило № 5. Франчайзинг на 360 градусів!

На постійній основі з усіх можливих ринків акумулюйте передовий досвід в сфері франчайзингу, аналізуйте його, виділяйте кращі дієві інструменти та покращуйте власний проект. Франшиза, подібно до живого організму, повинна змінюватися, підлаштовуючись під багато зовнішніх умов.

 

Правило № 6. Портрет потенційного франчайзі.

Пам’ятайте, що мета правильного скорингу (відбору) франчайзі мінімізувати ризик несумісності партнерів і підвищити конверсію закриття угод тільки з правильними потенційними франчайзі, шляхом створення “портрету потенційного франчайзі” і максимально раннього виявлення відповідності ліда цим вимогам.

 

Правило № 7. Зосередьтеся на ефективності бізнесу.

Ніколи не втрачайте зв’язок між офісом франчайзера і франчайзинговими об’єктами вашої мережі, постійно покращуйте цю комунікацію. Пам’ятайте, що гонорари заробляються, коли франчайзі заробляють. Зосередьтеся на ефективній підтримці роботи франчайзингових точок і збільшенні їх продажів.

 

Правило № 8. Створюйте сприятливе бізнес-середовище для зростання партнерів.

Робіть «трохи більше» для своїх франчайзі і бренду, розробляючи рішення для зростання, які позитивно впливають на всю франчайзингову систему, наприклад, такі як мотивація партнерів до горизонтального масштабування (збільшення кількості точок), залучення додаткових фінансових інструментів для франчайзі і т.п.

 

Правило № 9. Керуйте своєю франчайзинговою системою, подібно NASA.

Інвестуйте в технології, автоматизацію, інновації, підвищуйте унікальність, які дозволять вашому бренду залишатися на передовій. Слідкуйте за комерціалізацією технологій і їх впливом на ваш бренд в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

 

Правило № 10. Керуйте ресурсами і розумійте фінансові передумови для розвитку мегабренду франшизи.

Пам’ятайте, що успішна франчайзингова мережа це динамічна система. Старанно керуйте часовими, людськими, операційними і капітальними ресурсами вашої франчайзингової системи. Важливо щоб ви могли швидко вносити зміни!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×