Про компанію

Franchise Capital – міжнародна консалтингова компанія, що надає консультування і подальший супровід всіх процесів франчайзингового бізнесу, починаючи від розробки концепції франшизи та закінчуючи аутсорсингом відділу франчайзинга. На сьогоднішній день Franchise Capital працює в 3 країнах світу (Україна, Казахстан, Киргизстан) і реалізує проекти, що охоплюють всю Східну Європу і Центральну Азію. Компанія Franchise Capital заснована практикуючим експертом Олександром Алєксєєнком, який з 2009 року успішно створює і розвиває франчайзингові проекти в різних сферах бізнесу.

Ми знаємо, що сьогодні франчайзинг є потужним інструментом розвитку компаній. Разом з тим, франшиза повинна бути «підйомною» і економічно доцільною як для її власника, так і для кожного покупця. Команда Franchise Capital володіє експертизою і багаторічним практичним досвідом, що дозволяє в стислі терміни і за розумну вартість організувати комплексний процес для кожного конкретного клієнта.

Наші послуги:

Компанія Franchise Capital створена з метою надання кращих в своєму класі послуг в сфері франчайзингу для стартапів, існуючих компаній та інвесторів. Основними послугами є:

 • Розробка/упаковка франшизи «під ключ». Включає в себе реінжиніринг існуючих бізнес-процесів під франчайзингову модель з подальшою розробкою систем управління та розвитку франчайзингової мережі.
 • Розробка маркетингової стратегії просування франшизи з детальною розробкою каналів і інструментів просування.
 • Створення сайту або landing page для продажу франшизи. Його ефективне просування.
 • Створення короткого відео, яке продаватиме вашу франшизу.
 • Лідогенерація (пошук потенційних партнерів) за допомогою digital-маркетингу.
 • Відділ франчайзингу за запитом. Передбачає передачу на аутсорсинг процесів побудови франчайзингової мережі, дозволяючи замовнику зосередитися на головному – розвитку бізнесу.
 • Вихід з франшизою на зовнішні ринки – розробка індивідуальної стратегії виходу, адаптація пакету франшизи під умови конкретної країни, можлива участь в переговорах.
 • Консультації та пошук варіантів рішень з питань побудови, розвитку, контролю, продажу франчайзингової мережі.

Наші переваги:

 • Команда професіоналів з різних сфер бізнесу. Ми прагнемо бути кращими у всьому, що ми робимо. Франчайзинг для нас – не просто робота, а й улюблена справа, в якій ми постійно вдосконалюємось.
 • Ми маємо багаторічний досвід реалізації франчайзингових проектів в різних сферах бізнесу, різної складності на вітчизняному та міжнародних ринках.
 • Повний спектр професійних послуг, необхідних для побудови успішної франчайзингової мережі «з нуля».
 • Глибоке розуміння основних бізнес-процесів. Маємо практичний досвід і знання, враховуємо особливості мікро, малого і середнього бізнесу не тільки на етапі запуску, але і в процесі функціонування компаній.
 • Індивідуальний, а не шаблонний підхід до реалізації кожного проекту. Спільна з замовником реалізація проекту, з урахуванням раніше визначених цілей.
 • Фокус на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами. Приділяємо велику увагу всім деталям проекту.

Наші клієнти:

Наші послуги в основному орієнтовані на три категорії клієнтів:

 • Компанії, що бажають підвищити впізнаваність, ефективність і прибутковість бізнесу за допомогою його масштабування за системою франчайзингу.
 • Власники франшиз (франчайзери).
 • Майбутні і діючі підприємці, які розглядають купівлю франшизи як бізнес-модель зі стійким фундаментом і мінімальним ризиком для інвестицій.

Це компанії з різних країн, з різною кількістю співробітників, що працюють в різних галузях і сферах бізнесу, таких як: виробництво, торгівля, послуги для населення, послуги для бізнесу, освіта, НoReCa, IT, медицина, beauty, fashion, спорт, нерухомість, логістика, аграрна сфера та багато-багато іншого.


Наша місія:

Ми прагнемо бути визнаним експертом і лідером галузі, допомагаючи нашим клієнтам досягати успіху, максимально ефективно вибудовуючи і розвиваючи їх франчайзинговий бізнес. Тим самим сприяючи формуванню культури підприємництва та економічному прогресу на національному та міжнародному рівнях.

Наша мета:

Працювати з кращими представниками бізнесу, допомагаючи їм отримувати прибуток і задоволення від створення і розвитку франчайзингового бізнесу.

 

Ласкаво просимо до Franchise Capital – вищої ліги франчайзингу!

Потрібна допомога?

FRANCHISE CAPITAL пропонує міжнародні та вітчизняні франшизи у різних галузях і сферах

* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×