Про компанію

Franchise Capital – міжнародна консалтингова компанія, що надає консультування і подальший супровід у всіх процесах франчайзингового бізнесу, починаючи від розробки, маркетингу і продажу франшизи та закінчуючи експортом франшизи на інші ринки і аутсорсингом відділу франчайзингу. На сьогоднішній день Franchise Capital працює у кількох країнах світу (Україна, Казахстан, Киргизстан) і реалізує проекти, що охоплюють всю Східну Європу і Центральну Азію. Компанія заснована практикуючим експертом Олександром Алєксєєнком, який з 2009 року успішно створює і розвиває франчайзингові проекти з різних сфер бізнесу.

Franchise Capital є партнером і постійним учасником ділових заходів та ініціатив організованих Асоціацією франчайзингу України, Асоціацією франчайзингу Киргизстану, Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), міжнародною виставкою Франчайзинг (організатор Євроіндекс), Дія.Бізнес, Merezha, Приватбанк, Клуб Ділових Людей України тощо.

Ми знаємо, що сьогодні франчайзинг є потужним інструментом розвитку компаній. Разом з тим, франшиза повинна бути «підйомною» і економічно доцільною як для її власника, так і для кожного покупця. Команда Franchise Capital володіє експертизою і багаторічним практичним досвідом, що дозволяє в стислі терміни і за розумну вартість організувати комплексний процес для кожного конкретного клієнта.

Наші послуги:

Компанія Franchise Capital створена з метою надання кращих в своєму класі послуг в сфері франчайзингу для стартапів, існуючих компаній та інвесторів. Основними послугами є:

 • Розробка/упаковка франшизи «під ключ». Включає в себе реінжиніринг існуючих бізнес-процесів під франчайзингову модель з подальшою розробкою систем управління та розвитку франчайзингової мережі.
 • Розробка маркетингової стратегії просування франшизи з детальною розробкою каналів і інструментів просування.
 • Створення сайту або landing page для продажу франшизи. Його ефективне просування.
 • Створення короткого відео, яке продаватиме вашу франшизу.
 • Лідогенерація (пошук потенційних партнерів) за допомогою digital-маркетингу.
 • Відділ франчайзингу за запитом. Передбачає передачу на аутсорсинг процесів побудови франчайзингової мережі, дозволяючи замовнику зосередитися на головному – розвитку бізнесу.
 • Експорт франшизи на інші ринки – розробка індивідуальної стратегії виходу, адаптація пакету франшизи під умови конкретної країни, можлива участь в переговорах.
 • Консультації та пошук варіантів рішень з питань побудови, розвитку, контролю, продажу франчайзингової мережі.

Наші переваги:

 • Команда професіоналів з різних сфер бізнесу. Ми прагнемо бути кращими у всьому, що ми робимо. Франчайзинг для нас – не просто робота, а й улюблена справа, в якій ми постійно вдосконалюємось.
 • Ми маємо багаторічний досвід реалізації франчайзингових проектів в різних сферах бізнесу, різної складності на вітчизняному та міжнародних ринках.
 • Повний спектр професійних послуг, необхідних для побудови успішної франчайзингової мережі «з нуля».
 • Глибоке розуміння основних бізнес-процесів. Маємо практичний досвід і знання, враховуємо особливості мікро, малого і середнього бізнесу не тільки на етапі запуску, але і в процесі функціонування компаній.
 • Індивідуальний, а не шаблонний підхід до реалізації кожного проекту. Спільна з замовником реалізація проекту, з урахуванням раніше визначених цілей.
 • Фокус на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами. Приділяємо велику увагу всім деталям проекту.

Наші клієнти:

Наші послуги в основному орієнтовані на три категорії клієнтів:

 • Компанії, що бажають підвищити впізнаваність, ефективність і прибутковість бізнесу за допомогою його масштабування за системою франчайзингу.
 • Власники франшиз (франчайзери).
 • Майбутні і діючі підприємці, які розглядають купівлю франшизи як бізнес-модель зі стійким фундаментом і мінімальним ризиком для інвестицій.

Це компанії з різних країн, з різною кількістю співробітників, що працюють в різних галузях і сферах бізнесу, таких як: виробництво, торгівля, послуги для населення, послуги для бізнесу, освіта, НoReCa, IT, медицина, beauty, fashion, спорт, нерухомість, логістика, аграрна сфера та багато-багато іншого.


Наша місія:

Ми прагнемо бути визнаним експертом і лідером галузі, допомагаючи нашим клієнтам досягати успіху, максимально ефективно вибудовуючи і розвиваючи їх франчайзинговий бізнес. Тим самим сприяючи формуванню культури підприємництва та економічному прогресу на національному та міжнародному рівнях.

Наша мета:

Працювати з кращими представниками бізнесу, допомагаючи їм отримувати прибуток і задоволення від створення і розвитку франчайзингового бізнесу.

 

Ласкаво просимо до Franchise Capital – вищої ліги франчайзингу!

Потрібна допомога?

FRANCHISE CAPITAL пропонує міжнародні та вітчизняні франшизи у різних галузях і сферах

* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×