Три основних принципи відбору франчайзі в умовах VUCA-світу

Абревіатура VUCA була введена Harvard Business Review на початку 2014 року. VUCA – англомовна абревіатура від слів volatility – нестабільність, uncertainty – невизначеність, complexity – складність і ambiguilty – неоднозначність, двозначність. Відповідно термін VUCA-світ описує середовище, що характеризується нестабільністю, невизначеністю, складністю і неоднозначністю. Covid-19 зробив цю концепцію визнаною у всьому світі і важливим фактором при відборі франчайзі або наймі на роботу співробітників.

Люди, які процвітають у VUCA-світі, сильно відрізняються від успішних лідерів «старого світу». Виявлення і вимір цих характеристик в процесі узгодження потенційного франчайзі значно збільшує ймовірність успіху кандидата.

Ось три ключових характеристики, якими повинні володіти успішні лідери сьогодні і в майбутньому:

Адаптивність. Вміє правильно зрозуміти і оцінити ситуацію, обрати необхідні варіанти дій. Выдносно швидко пристосовується до всього нового. Легко приймає нову інформацію і легко змінює курс. Чутливий до поточної ситуації, одночасно максимально використовує потенціал.

Інноваційність. Цікавий і допитливий, який хоче вчитися, кидає виклик статус-кво, пропонує нові підходи, продукти і рішення. Творчий підхід, що виходить за рамки очевидного, щоб побачити можливості і потенціал. Готовий насолоджуватися змінами і пробувати нове.

Співчуття. Радиться з командою, чує людей. Розуміння чужої точки зору і думок, що стоять за нею. Комунікація з найрізноманітнішими людьми. Ефективне спілкування і співпраця.

Люди з такими характеристиками домагаються успіху в умовах змін, де швидкість і обслуговування знаходяться на передньому краї. Є й інші важливі характеристики, які вказують на те, як людина впорається зі своїми завданнями і на те, наскільки добре вона інтегрується в існуючу франчайзингову систему.

Вибір на користь франчайзі без досвіду в підприємництві або без досвіду на керівній посаді, робить весь процес непередбачуваним. Можливо, що буде обраний «правильний» кандидат, але це може залежати від удачі, а не від процесу.

Існують оцінки, що дозволяють виявити і виміряти ці характеристики, а також програми, які можуть допомогти людям посилити їх, якщо вони відсутні. Використання цих інструментів призводить до більш надійному процесу відбору франчайзі і підвищення ймовірності довгострокового успіху. Ставки високі. Навіщо ризикувати потенційної невдачею, якщо ви можете використовувати інструменти для підтримки свого рішення?

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×