Концепція франшизи – чому це важливо?

Якщо ви вирішили, що ваша компанія готова до масштабування за допомогою системи франчайзингу, то перше з чого варто почати – це провести дослідження ринку франчайзингу (так званий бенчмаркінг ринку) з подальшою розробкою концепції майбутньої франшизи. Без розробки чіткої концепції практично неможливо побудувати успішну бізнес-мережу.

Як показує багаторічна практика, більшість проблем між партнерами, в основному виникають після підписання основного договору. Щоб максимально уникнути подібних інцидентів, франчайзер повинен взяти за правило завжди чесно вести переговори з потенційними франчайзі, вміти донести основну суть концепції франчайзингової пропозиції, відкрито декларувати комерційні показники бізнесу.

Концепція є фундаментом для побудови франчайзингової моделі співпраці. Іншими словами, концепція це суть даної моделі бізнесу, її форматність, ідентичність в конкурентному середовищі, сухий опис основних етапів реалізації.

Аудит франшизыТому приступаючи до розробки концепції, власник франшизи повинен собі відповісти на такі питання як: хто є основною цільовою аудиторією, яку цінність несе бізнес для потенційних клієнтів, кого він бачить своїм партнером-франчайзі, яка основна стратегія просування і розвитку франшизи, хто є основними конкурентами на ринку франчайзингу та багато іншого.

При розробці концепції франшизи слід визначити цілі франшизи і сформувати алгоритм їх досягнення, розробити систему ціноутворення і отримання прибутку від франчайзингового бізнесу, скласти план дій для розвитку і просування франшизи.

Давайте детально розберемо яку цінність несе в собі розробка концепції?

  • В першу чергу правильно розроблена концепція дає франчайзеру розуміння того, як правильно будувати всі внутрішні бізнес-процеси.
  • По-друге дозволяє скласти унікальну і привабливу пропозицію для майбутніх франчайзі.
  • По-третє мінімізувати витрати на залучення майбутніх, партнерів.
  • І нарешті, дозволяє швидше досягти поставлених цілей, адже доцільніше рухатися вперед, маючи чіткий план.

Важливий момент, на який варто звернути увагу при розробці концепції франшизи форматність.

Форматність – це варіації, в яких допустима реалізація даного франчайзингового бізнесу, наприклад, концепція громадського харчування може бути реалізована в форматі: фуд-корта, фуд-трака, ресторану з доставкою і без неї і т.п. Щоб визначитися з тим, в якому форматі реалізувати бізнес, необхідно враховувати інвестиційні можливості партнерів, локацію, чітко розуміти хто ваша цільова аудиторія.

Правильно розроблена концепція франшизи дає можливість Франчайзинг Українафранчайзеру і франчайзі домовитися про умови співпраці будучи «на березі» ще до підписання основного пакету документів. Це дозволяє врахувати всі нюанси майбутніх партнерських відносин. Ще до покупки франшизи, франчайзі отримує чітке уявлення про те, в який саме бізнес він буде інвестувати кошти.

Закладку фундаменту для розвитку франчайзингового бізнесу варто довірити професіоналам. Компанія Franchise Capital допоможе вам розробити унікальну концепцію і створити конкурентоспроможний продукт. Експерти розроблять концепцію не тільки для франшизи в цілому, але для кожного формату. Концепція розробляється для кожного проекту індивідуально. В результаті ви отримуєте документ, що містить в собі витримку бізнес-процесів по взаємодії між усіма сторонами франшизи.

Довірте розвиток свого бізнесу справжнім професіоналам у сфері франчайзингу. Разом ми здатні досягати поставлених цілей і розвивати франчайзинговий ринок не тільки в межах країни, а й в усьому світі.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×