Як франчайзеру вибрати свого франчайзі?

Якщо ви вирішили розширювати бізнес за допомогою системи франчайзингу, то напевно вже не раз замислювалися про те, як же вибрати франчайзі. Кому можна довірити власний бізнес? Як з безлічі претендентів вибрати ідеального партнера? Давайте детально розберемося в цьому питанні.

Сьогодні існує помилкова думка, що для того, щоб стати власником успішної франшизи, франчайзі необхідно просто інвестувати певну суму грошей і знайти відповідне приміщення. Навіть не обов’язково мати підприємницький досвід, адже пропонується вже готовий бізнес.

Насправді для того, щоб франчайзингова точка стала успішною, не достатньо тільки вкласти гроші в її відкриття. Бажано розуміти у фінансових питаннях, мати досвід роботи на керівній посаді або досвід управління хоча б невеликою компанією, знати специфіку франчайзингового ринку. Тому перш, ніж довірити свій бізнес франчайзі, франчайзеру слід ретельно вивчити всіх потенційних кандидатів і провести ретельний відбір.

Як правильно вибрати франчайзі?З кожним роком в країнах Європи та СНД відкривається все більше нових франчайзингових об’єктів, незважаючи на складну економічну ситуацію в світі. Конкуренція на ринку досить висока, тому не кожна франшиза може вистояти в конкурентній боротьбі. Для залучення партнерів франчайзеру необхідно активно займатися просуванням франшизи в інтернеті, пропонувати вигідні умови співпраці та придбання. Також слід довести, що пропонований продукт або послуга дійсно унікальні і необхідні потенційним споживачам.

Яким чином франчайзеру вибрати гідних партнерів?

В першу чергу необхідно скласти портрет франчайзі. Перш, ніж почати продаж франшизи, франчайзер повинен чітко розуміти кого саме він хоче бачити в своїй команді. Для цього необхідно скласти ряд вимог, що пред’являються до франчайзі. Необхідно розуміти, що портрет потенційного франчайзі повинен періодично змінюватися із зростанням прибутку і франчайзингових точок. Щоб зберегти високу репутацію на ринку і рівень прибутку, вимоги до франчайзі повинні підвищуватися і постійно переглядатися.

Щоб не гаяти марно час на переговори з не цікавими кандидатами, франчайзеру необхідно скласти франчайзингову пропозицію із зазначенням чітких вимог для запуску франшизи.

В першу чергу необхідно обговорити з франчайзі його інвестиційні можливості. Далі, спілкуючись з потенційним інвестором, зверніть увагу на скільки його погляди на життя і спосіб життя відповідають філософії вашого бренду і бізнесу в цілому.

Не кожен інвестор готовий чітко дотримуватися умов співпраці і Як правильно відібрати франчайзі?слідувати встановленим франчайзером стандартам. Тому, якщо при спілкуванні в потенційних франчайзі ви розумієте, що він не готовий дотримуватися необхідних вимог, то все ж варто відмовитися від співпраці. Інакше подібна поведінка франчайзі може привести до необоротних наслідків і знизити репутацію бренду.

Ідеальний франчайзі – це підприємець, який вже має франчайзингову точку, яка успішно працює і шукає ще одну франшизу для диверсифікації існуючого бізнесу. Такі партнери вже мають певний досвід в сфері франчайзингу, що є безсумнівним плюсом.

Вести успішний бізнес можна тільки в тому випадку, якщо він приносить задоволення. Тому потенційний франчайзі повинен бути зацікавлений в придбанні саме вашої франшизи.

Хто він ваш партнер?

Велике значення мають особисті якості майбутнього партнера. Отже, франчайзі повинен володіти:

  • лідерськими якостями, комунікабельністю;
  • навичками в сфері маркетингу і продажів;
  • наполегливістю і цілеспрямованістю;
  • високим рівнем відповідальності;
  • гнучкістю і готовністю вкладати час і сили в розвиток бізнесу;
  • знаннями в галузі фінансів і економіки.

Підводячи підсумок можна сказати, що ідеальний франчайзі повинен:

  • мати досвід підприємництва;
  • виконувати вимоги договору;
  • лояльно ставитися до бренду;
  • мати великий інтерес саме до вашої франшизи.

Якщо ви хочете знайти ідеальних партнерів і побудувати прибуткову франчайзингову мережу, експерти компанії Franchise Capital допоможуть вам в цьому. Фахівці складуть критерії для пошуку і відбору партнерів виходячи з особливостей франшизи. Разом ми здатні створювати прибуткові, успішні і впізнавані франшизи.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×