Як автоматизувати продажі франшиз?

Якщо ви власник франчайзингового бізнесу і хочете збільшити продажі франшиз, то варто задуматися про автоматизацію цього процесу. Незважаючи на успішний досвід ведення власного бізнесу, на жаль, багато підприємців зустрічаються з проблемою, коли франшиза анонсована, а бажаних продажів немає.

Чи можливо автоматизувати продажі і зробити так, щоб потенційні франчайзі самі проявляли підвищений інтерес до вашої франшизи? Як впоратися з потоком вхідних дзвінків і заявок? Сьогодні будемо обговорювати саме ці питання.

Автоматизація продажів – трудомісткий процес, який вимагає впровадження автоматизованих систем обліку, а також методів підігріву інтересу до франшизи.

Традиційна схема – збирати заявки на сайті, а далі передавати їх до відділу продажів, на сьогоднішній день не дуже ефективно працює. У багатьох підприємців, активні дії з боку менеджерів з продажу не викликають інтерес, а навпаки нервують і змушують негативно реагувати. Надалі, бажання придбати франшизу може взагалі пропасти.

Тобто на сьогоднішній день, коли конкуренція на ринку висока, активних продажів просто недостатньо. Крім того, такі дії негативно впливають на ставлення до бренду, знижують репутацію компанії.

Перш, ніж запропонувати франшизу, спробуйте зацікавити потенційного франчайзі, який проявив інтерес до вашого бізнесу. Не поспішайте наполегливо нав’язуватися і робити дзвінки. Ви можете вибудувати систему продажів таким чином, щоб заявки на покупку франшизи надходили автоматично.

Для цього можна використовувати:

  • автоматизовану e-mail розсилку;
  • відеоролики, які продають;
  • вебінари.

Спочатку, наприклад, відправте відеозвернення партнеру. У ньому можна коротко розповісти про компанію та показати бізнес зсередини. Наприклад, зняти відео про те, як працює та чи інша франчайзингова точка. Також можна відправити матеріали з відгуками від постійних клієнтів.

Ще один варіант – відправити партнеру матеріал, в якому, вже працючий франчайзі ділиться успішним досвідом ведення франчайзингового бізнесу. Після кожного відправленого матеріалу, пропонуйте франчайзі заповнити спеціальну форму, щоб організувати особисту зустріч. Таким чином потенційний франчайзі може більш детально ознайомитися з компанією, франшизою, яку ви пропонуєте, відчути атмосферу бізнесу в цілому.

Найважливіше – отримати зворотній зв’язок від потенційного клієнта. Для цього можна, наприклад, оформити landing page.

Для автоматизації продажів відмінно працюють безкоштовні відкриті вебінари, на яких клієнти можуть ближче познайомитися з брендом, умовами співпраці, задати питання. Вебінар дозволяє клієнту зрозуміти хто ви, і що конкретно пропонуєте. Після цього підприємцю простіше зробити вибір, чи варто вкладати гроші в покупку саме вашої франшизи.

Ще одним ефективним елементом автоматизації продажів є e-mail розсилка. Існує безліч конструкторів, які допоможуть організувати ненав’язливу, але в той же час корисну для франчайзі розсилку, яка запам’ятається.

За допомогою таких методів можна за короткий термін автоматизувати продажу франшиз, що дозволить:

  • збільшити кількість продажів;
  • підвищити зацікавленість потенційних франчайзі до франшизи;
  • донести основну цінність франшизи майбутньому партнеру;
  • підвищити лояльність клієнтів;
  • підвищити репутацію бренду.

Своєчасно отримувати достовірну інформацію щодо продажів і контролювати продажу франшиз допоможе впровадження CRM-системи. Ефективна і правильно налаштована система дозволить оперативно обробляти великий потік заявок і дзвінків.

Ефективність продажу франшиз залежить автоматизації даного процесу. Потенційному франчайзі важливо, як швидко він отримає зворотний зв’язок від франчайзера на свій запит, також важливий рівень пост-продажного обслуговування і яку додаткову вигоду йому можуть запропонувати. Ось чому необхідно не тільки впровадити в процес продажів передові CRM-системи, але і застосовувати додаткові методи автоматизації продажів.

Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з автоматизацією продажів, зверніться до експертів Franchise Capital. Досвідчені фахівці дадуть необхідні рекомендації і допоможуть збільшити продажі франшизи.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×