Успішний стратегічний розвиток територій

Те, що ви знаєте сьогодні про роботу свого підприємства, зміниться через два роки, п’ять років і звичайно, через десять або двадцять років. Ніколи не віддавайте надто багато території одному франчайзі в рамках однієї країни, так як географія, необхідна для збільшення продажів в цьому регіоні, зміниться. Завжди вимірюйте це і вносьте корективи в міру зростання.

Через це рекомендується відкривати нову територію для зростання тільки в тому випадку якщо ви готові вкласти в неї ресурси, необхідні для успіху. Ви повинні ретельно покрити цей ринок, а потім переходимо до іншого.

Причина того, що багато франшиз досягли успіху на великих ринках, полягає в поступовому розвитку ринку/територій, тобто вони починали з підтримуваного ринку і росли концентричними колами, поки ринок не був повністю розвинений.

Концентричний розвиток ринку – це найскладніша стратегія для нових країн і франчайзерів, яка полягає в необхідності зробити продаж франшизи через брак коштів.

Десять ключів до успішного територіального партнерства або представницької програми

  1. Правильний, неспішний, зважений і обдуманий вибір відповідного кваліфікованого кандидата на пост територіального партнера-франчайзі або представника.
  2. Надання їм спеціальної підтримки і наставництва.
  3. Спільна розробка локалізованих маркетингових активностей і мережевих планів для пошуку і набору нових франчайзі на даній території.
  4. Встановлення реального розміру території і розробка дорожньої карти її розвитку.
  5. Інтеграція в вашу корпоративну інфраструктуру.
  6. Проведення щоквартальних зустрічей тільки для територіальних партнерів або представників.
  7. Встановлення реалістичних цілей з продажу територіальним одиницям, цілей розвитку окремих одиниць.
  8. Надайте територіальним франчайзі інструменти і панель основних метрик для ефективного управління своєю територією.
  9. Проведіть опитування франчайзі на своїй території, щоб оцінити територіального франчайзі по їх взаємовідносинам з франчайзі, підтримки і іншим операційним аспектам.
  10. Надання територіальним франчайзі спеціалізованого і поглибленого навчання бізнес-процесів.

Звертайтеся до Franchise Capital за безкоштовною консультацією про те, як поліпшити і розвинути свій франчайзинговий бренд!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×