Стартап і франчайзинг: в пошуках золотого яйця

Нові стартапи все частіше стали цікавитися франчайзинговою моделлю мастабування власного бізнесу, але що вони можуть зробити, щоб до цього підготуватися? На жаль, такі компанії часто погано розуміють, що включає в себе франчайзинг. Істина полягає в тому, що франчайзинг – це не яйце, а курка, і про нього потрібно постійно дбати, інакше він принесе своїм господарям тільки страждання і розчарування. Але коли ви знаходитесь на стадії стартапу, зрозуміло, що про це важко думати, тому ось контрольний перелік пунктів з розвитку франшизи для стартап-компаній.

Бізнес-план і маркетинговий план

Складіть чіткий бізнес-план і маркетинговий план для вашого бізнесу. Він, звичайно, неодноразово зміниться, але, сформулювавши свої цілі і стратегію з самого початку, ви зможете краще оцінити майбутній прогрес. Якщо ви серйозно ставитеся до франчайзингу як до довгострокової мети, включіть його в свій план з самого початку. У США це вже давно нормальна практика.

Вчіться на власних невдачах, в майбутньому це оцінять франчайзі

Ніхто не робить все на 100% правильно, коли запускає новий бізнес, і спочатку у вас може бути стільки ж невдач, скільки і успіхів. Цінуйте ці невдачі: по-перше, вони допоможуть вказати вам кращий напрямок. По-друге, якщо ви дійсно думаєте про франчайзинг, то чим більше зовнішніх бар’єрів для входу в бізнес ви виявите, тим краще – адже речі, які ускладнюють копіювання вашого бізнесу іншими, зроблять вашу франшизу більш привабливою.

Систематизуйте всі свої знання і досвід

Згодом, ви будете мати величезну кількість інформації про те, як краще організувати певний процес. Якщо це залишиться просто в ваших головах, то для франчайзі це буде абсолютно не корисно. Франчайзі не схожі на ваших співробітників, які можуть вчитися, працюючи поруч з вами кожен день. Це люди, які будуть інвестувати власні кошти в бізнес і будуть працювати на деякій відстані від вас. Створюйте чіткі системи, які гарантують, що кожен можливий процес виконується найбільш ефективним і економічним способом кожен раз. Вони стануть частиною вашої інтелектуальної власності (IP), що і надасть вашій франшизі цінність.

Документуйте свої методики і результати

Записуйте, що ви робите і як ви це робите – як свої невдачі, так і успіхи. Це спростить вам аналіз того, що працює і чому, і, в кінцевому підсумку, ви зможете навчити цьому франчайзі. Записуючи все навіть поки хаотично і безсистемно, в майбутньому ви зможете з цього створювати керівництва для франчайзі і навчальні курси.

Доведіть, що це працює

Тестуйте і оцінюйте нові підходи, щоб бути впевненими, що у вас є найкращі системи, і ви можете довести, що вони працюють. Якщо ви можете сказати: «Ми почали йти цим шляхом, і він не дав очікуваних результатів, тому ми спробували це замість цього, і він виявився більш ефективним», це переконає всіх – консультантів і фінансистів, а також потенційних франчайзі, що це дійсно добре розвинений і налагоджений бізнес.

Відтворення – це суть франчайзингу

Наявність єдиної успішної торгової точки не означає, що ваша концепція обов’язково може стати франчайзинговою. Можуть бути задіяні унікальні фактори, такі як місцевий ринок, місце розташування, особисті навички та багато інших аспектів. В ідеалі ви відкриєте другу точку в іншому районі, щоб довести, що ваша концепція відтворена, перш ніж підписати угоду з першим франчайзі. Додатковою перевагою є те, що у вас тоді буде більш серйозний бізнес, а не абсолютно “зелений” стартап, що значно знизить заперечення потенційних франчайзі.

Захистіть вашу інтелектуальну власність

З самого початку будьте обережні, вибираючи торгову марку. Адже вам потрібно буде її зареєструвати, щоб запобігти копіювання іншими, і ви також захочете переконатися, що ваші операційні системи та інші IP-адреси також належним чином захищені.

Навчіться системно отримувати прибуток

Нарешті … Що потрібно зробити новим стартапам, перш ніж вони почнуть працювати по франчайзингу? Вони повинні системно отримувати прибуток! В ідеалі, вони повинні бути в змозі продемонструвати результати за рік-два або три роки, які показують, що вони прибуткові і рухаються в правильному напрямку. Не чекайте, що франчайзинг вашого бізнесу принесе вам відразу прибуток, більше навпаки. Франчайзинг може збільшити вашу прибутковість і частку на ринку, може залучити додаткові капітальні вкладення і поліпшити купівельну спроможність, але якщо ви нерентабельні, то франчайзинг – може погубити весь ваш проект.

Отже… Якщо у вас є багатообіцяючий стартап-проект і ви думаєте, що в майбутньому є шанс на його базі створити франшизу, не чекайте, що це буде золоте яйце, яке чарівним чином з’явиться, коли ви будете готові. Старано працюйте над своїм проектом, використовуючи наші рекомендації, і все вийде.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×