Роль інновацій у створенні франчайзингової мережі

У сучасному світі все дуже швидко змінюється, з’являються нові технології, винаходи, змінюються смаки, вимоги і вподобання споживачів. Тому для успішного розвитку франчайзингової мережі важливо завжди прагнути до вдосконалення і дивувати клієнтів новими креативними ідеями та пропозиціями.

Для залучення клієнтів замало просто запустити нову послугу або, наприклад, оновити дизайн вашого ресторану чи магазину, необхідно зробити це так, щоб привернути сучасного споживача. Тобто ви повинні розуміти, чого хоче ваш клієнт, чому саме ваше інноваційна пропозиція буде йому корисною і цікавою.

Відповідно до думки експертів, успішно продаються тільки ті франшизи, які відрізняються оригінальністю і креативністю. Якщо в бізнесі немає унікальності, а інноваційність майже нульова, на таку франшизу не буде попиту.

Навіть, якщо ваша франшиза вже успішна і впізнавана, варто постійно знаходитися в пошуку нових ідей і вигідних пропозицій для клієнтів. Адже потреби споживачів змінюються і, якщо не пропонувати їм щось нове і вдосконалене, попит на ваш продукт або послугу може різко впасти.

Олександр Алєксєєнко франчайзинг

На думку Олександра Алєксєєнка, засновника компанії  Franchise Capital, інноваційні бізнес-рішення можуть бути реалізовані в наступних напрямках:

1) маркетингові інновації: дизайн приміщення магазину, офісу, ресторану або кафе, розширення сфери послуг, що надаються, нове меню, авторські страви, акції, бонуси, накопичувальні програми;

2) інновації в сфері технологій: зелені або більш заощадливі технології, сучасні мобільні додатки, удосконалення технології виробництва, використання нової більш сучасної техніки, оновлення автопарку, автоматизація процесів;

3) інновації в організації роботи підприємства: покращений підхід до підбору персоналу, навчальні програми для співробітників, формування системи заохочень.

Тут варто відзначити, що інновація повинна отримати суспільне визнання, а далі соціальну поширеність. Перед тим як запустити новий продукт, послугу і щось інше необхідно провести дослідження і бути впевненим в тому, що саме цього хочуть ваші потенційні споживачі. Інакше є ризик, що вкладені в інновацію кошти не окупляться.

Аутсорсинг франшизыНа сьогоднішній день складно придумати щось абсолютно нове, але поліпшити якість, підвищити функціональність або, наприклад, зручність продукту завжди можна. Інакше кажучи, якщо ви хочете, щоб франшиза успішно продавалася, ви повинні запропонувати клієнтам новий продукт з оригінальною ідеєю, подачею. При цьому ваша пропозиція має володіти всіма необхідними для споживача властивостями.

Навіть всесвітньо відомі франшизи, які вже десятки років приносять колосальний прибуток власникам, постійно впроваджують інноваційні ідеї. Наприклад, їжу з McDonalds тепер можна замовити додому.

Зміна упаковки, меню, технології виробництва, оновлення управлінських процесів, розробка рекламних акцій, програм лояльності — це все ідеї для впровадження інновацій, які успішно використовують відомі бренди.

Яка ж сфера в бізнесі на сьогоднішній день є інноваційною і популярною?

Для розробки прибуткової франшизи, яка приверне клієнтів своєю інноваційністю, експерти виділяють наступні сфери: Систематизация франшизы

  • 3D технології;
  • альтернативна медична діагностика;
  • біотехнології;
  • штучний інтелект;
  • Енергозаощадливі технології, зокрема пристрої, що акумулюють енергію;
  • точки громадського харчування, що пропонують екологічно чисті, фермерські продукти, меню для вегетаріанців, веганів;
  • виробництво та продаж електротранспорту.

Отже, щоб франчайзингова мережа успішно розвивалася, необхідно постійно знаходиться в пошуках нових ідей, технологій. Франчайзеру потрібно йти в ногу з часом, щоб своєчасно реагувати на нові запити споживачів.

Інноваційна складова часто є вирішальним фактором при виборі франшизи. Якщо розглядати дві франшизи в одній сфері діяльності, зі схожими параметрами за обсягом інвестицій, середньозваженої виручки і періоду окупності, то потенційний інвестор вибере франшизу, в якій інноваційна складова бізнесу буде краще інтегрована в бізнес-процеси. Це дасть велику конкурентну перевагу в боротьбі за клієнта.

Тільки франшизи, які постійно удосконалюються приречені на успіх. Пам’ятайте, що інновації повинні стати однією з основних стратегій розвитку вашої франчайзингової мережі.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×