Поняття франшизи

Наважуючись на перехід з роботи за наймом на підприємництво, майбутні бізнесмени хочуть мати чіткий план дій з організації своєї діяльності, бути впевненими в отриманні прибутку і, звичайно ж, мінімізувати свої підприємницькі ризики. І це нормально: ніхто не хоче вкладати свій капітал в ризикове підприємство. Навіть якщо спробувати зайнятися моніторингом ринку, відвідати незліченну кількість семінарів, перечитати купу книг і інтернет-сайтів про організацію прибуткової справи, то все одно не можна бути на сто відсотків впевненим в правильності свого вкладення.

Достатньо лише в інтернеті відкрити сайт з каталогом франшиз, як питання про пошук знань відпадає, адже франчайзери вже провели всі необхідні аналізи та моніторинги ринку, у них є інформація про покупців, їх бажання та переваги і навіть більше — клієнтська база. Франшиза — бізнес не тільки для тих, хто вперше зважився вступити на шлях підприємництва, а й для тих, хто вже давно в цій сфері і не раз оступався на стандартних проблемах традиційного бізнесу. Прощай головний біль! До того ж проблема з підбором персоналу вирішена: найчастіше претенденти в курсі всіх плюсів роботи в компанії, що має відоме ім’я.

Що таке франшиза?

Франшиза — це об’єкт договору франчайзингу, що являє собою передачу прав на користування нематеріальними благами від франчайзера до франчайзі. Іншими словами, можна сказати, що франшиза — це готовий бізнес, що включає в себе бренд, торговельну марку, яка зазвичай вже відома на ринку, репутацію, перевірену бізнес-модель, налагоджену систему, досвід, ноу-хау та багато іншого. Так це просто мрія будь-якого бізнесмена! Геть безсонні ночі і страх втрати своїх грошей. Купуючи правильну франшизу, зазвичай підприємець купує вже налагоджений спосіб заробітку грошей зі своєю філософією ведення бізнесу, а значить, крім доходу можна отримувати ще й знання від нового способу організації діяльності та методів навчання персоналу.

Це готовий бізнес-план з чітко вказаними статтями і сумами інвестицій, з прогнозованим терміном окупності. Все, що потрібно від франчайзі — дотримання всіх вказівок, стандартів і процедур. До того ж на початковому етапі франчайзер підтримує франчайзі, як перший зацікавлений в успіху, оскільки мова йде про його ім’я і репутацію. Тому ті помилки, які на початку шляху роблять практично всі засновники традиційного бізнесу, франчайзі зазвичай не зробить.

Ще одним плюсом франшизи є те, що всі витрати мінімізовані. Якщо порівнювати організацію самостійного бізнесу з франчайзинговим, то перший буде більш дорогим і вимагатиме постійних вкладень, які рідко можна спрогнозувати. Чого рідко можна сказати про франшизу.

Як і де купити франшизу?

Згадуючи визначення підприємництва, у голові спливає фраза, що ця діяльність, пов’язана не тільки з отриманням доходу, а й з ризиками. І дійсно, ніхто не може дати гарантію успіху того чи іншого підприємства до тих пір, поки воно не буде випробувано на ринку. І статистика тут невблаганна: 80% фірм і підприємств, відкритих самостійно, закриваються вже в перший рік свого існування. Тому питання про вибір тут і не стоїть: франшиза значно більше запрограмована на успіх, адже проти статистичних даних не попреш. Вона вже випробувана, клієнти знають це ім’я і готові його купувати.

Франшиза — це знак якості.

Франшиза — мрія не тільки бізнесмена, а й клієнта. Далеко за прикладом ходити не треба: скільки нововиявлених закладів харчування в будь-якому місті закриваються протягом року (не кажучи про кризовий час) і що відбувається з MacDonalds? Чи закриваються в містах мережі KFC, Додо Піца чи Domino’s Pizza? Коментарі зайві. Франшиза працює.

Звичайно, мова йде не тільки про мережі харчування. В даний час франчайзинг охоплює величезний спектр діяльності. Це і відомі марки одягу, і лікарські засоби, і різні послуги, такі як реклама, салони краси, мікропозики, послуги зв’язку, інтернет провайдери, ритуальні агентства та багато іншого. В якості франшизи може виступати не тільки продаж товарів і послуг, але і виробництво, а також право користування технологіями, торговельною маркою, софтом, різні пільги і види інтелектуальної власності. Це вже поставлений бізнес, який не потребує величезних вкладень для його розкрутки, так як бренд вже відомий.

Франшиза — це знак якості. На багатьох сайтах представлений великий перелік франшиз, фахівці готові в будь-який час доступно і грамотно відповісти на будь-яке ваше питання, що стосується діяльності, інвестицій та інших моментів, що пов’язані з франчайзингом. У каталогах можна вибрати недорогі франшизи і подивитися варіанти, що значних інвестицій. Для вас підберуть найбільш відповідний варіант, здатний забезпечити стабільний прибуток з мінімальними ризиками. Пам’ятайте, що франшиза — це найшвидший і доступний шлях до стабільного доходу. Потрібно тільки обрати свою формулу успіху. Lets go!

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×