Навчання співробітників франчайзингової точки: чому це важливо?

Один з викликів, з яким зустрічаються нові франчайзі, виникає незабаром після підписання франчайзингової угоди… Це розумний пошук, найм та навчання співробітників для роботи у франчайзинговому об’єкті. Успіх кожного франчайзингового об’єкта так чи інакше, але залежить від якості, компетентності та поведінки його співробітників. І важко знайти концепцію франшизи, для роботи якої не потрібні співробітники.

Наймайте за ставлення і тренуйте навички!

Проблема особливо гостро стоїть в концепціях роздрібної торгівлі, де лінійні співробітники є обличчям бренду, щодня безпосередньо спілкуючись з кожним покупцем. Всі ми знайомі зі стереотипним працівником фастфуду: прищавим бурмочучим під ніс підлітком, який нудьгуючи дивиться на вас і не сильно хвилюється щодо сервісу.

Перетворення нудьгуючого підлітка, який працює неповний робочий день, в продуктивного співробітника з позитивним настроєм ключовий інгредієнт успіху. Фактично, багато досвідчених франчайзерів і франчайзі дотримуються принципу: “Наймайте за ставлення і тренуйте навички!”, Це з книги “Співробітники на все життя”. Добре ставлення має велике значення в командному середовищі. Навичкам можна навчитися.

Хоча негативні стереотипи можуть бути більш очевидними відносно брендів швидкого харчування. Навчання співробітників ефективному обслуговуванню клієнтів є проблемою для будь-якого оператора франшизи. Особливо для нових франчайзі з невеликим досвідом роботи з людськими ресурсами або без нього. І, чесно кажучи, проблеми з поведінкою і ставленням співробітників очевидні на багатьох підприємствах, від людини, яка відповідає на телефонний дзвінок нудьгуючим, байдужим голосом, до похмурого майстра, який ремонтує ваш кран на кухні, мовчки забирає гроші і йде, залишаючи безлад позаду.

Раннє виявлення проблеми

На практиці все, що робить співробітник, справляє враження на кожного клієнта або покупця, викликаючи задоволення і лояльність або підштовхуючи їх до бренду конкурентів. Для франчайзі все зводиться до управління «клієнтським досвідом» і навчання співробітників того, як надавати його при кожній транзакції кожен день. Іншими словами, успіх вашого франчайзингового бізнесу безпосередньо залежить від якості поведінки і відносини ваших співробітників.

Франчайзер, який дійсно зацікавлений в успіху своїх франчайзі, проведе навчання тому, як наймати і навчати співробітників для роботи на франчайзинговому об’єкті. Під час комплексного вивчення умов франшизи і її покупки потенційні франчайзі повинні розпитати свого майбутнього франчайзера про навчання, яке вони будуть проводити в цій області. На етапі спілкування з існуючими франчайзі, майбутні партнери повинні запитати про підтримку і якість інструкцій, отриманих від франчайзера для навчання співробітників, коли вони тільки почали. Також запитайте, з якими проблемами вони зіткнулися, що вони зробили для їх вирішення і наскільки допоміг франчайзер.

Наймай повільно, звільняй швидко

Навчання нового співробітника починається ще з першої співбесіди. Ще один принцип досвідчених франчайзерів, франчайзі і фахівців з персоналу: «Наймай повільно, звільняй швидко». Дуже важливо приділяти потрібний час для перевірки і інтерв’ювання нових співробітників. Однак проблема для багатьох власників малого бізнесу полягає в тому, що коли справа доходить до найму нових співробітників, то спрацьовує «вони потрібні мені ще на вчора». Урівноваження терміновості закриття гарячої вакансії і ефективного пошуку і відбору висококваліфікованих співробітників постійна проблема.

Якщо ви наймаєте співробітників через відносини, навчання навичкам це те, що франчайзер надає в керівництві по експлуатації (бізнес-бук, книга франчайзі, франч-бук). А також у вашому власному попередньому навчанні. Різні галузі (а також кожен бренд всередині галузі) мають свої унікальні особливості навчання. Тому найкраще покладатися на рекомендації франчайзера, щоб навчити нових співробітників правильно виконувати необхідну роботу. Франчайзери проходили через це десятки, сотні або тисячі разів, і їм слід було засвоїти кращий досвід, як найбільш ефективно навчати співробітників роботі з їх брендом.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×