Червоні лінії маркетингу франшизи

Створення та реалізація продуманого та ефективного плану маркетингових активностей з просування франшизи може допомогти франчайзеру і всієї організації процвітати. Однак створити такий план непросто. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в процесі створення маркетингової стратегії франшизи або стурбовані тим, що в вашому існуючому плані є певні суттєві проблеми, існує чимало підводних каменів, які можуть виникнути під час планування і реалізації маркетингу. Завдяки нашим послугам з франчайзингового маркетингу ми отримали колосальний досвід в усуненні багатьох з цих пасток. Ось чому ми хочемо поділитися чотирма червоними лініями, на які вам варто звернути увагу в рамках проведення власних маркетингових активностей з просування франшизи.

1. Невідповідність

Одна з суттєвих переваг франчайзингових компаній – це можливість використовувати свій масштаб для подальшого розвитку власного бренду. Однак багато франчайзерів нехтують такою можливістю. Це тому, що вони не створюють відповідності всіх компонентів в рамках свого бренду. Несподіваним висновком недавнього опитування франчайзі стало те, що більше половини франчайзі «не зобов’язані дотримуватися конкретним корпоративним рекомендацій з маркетингової стратегії». Таким чином, незважаючи на те, що отримання інформації від франчайзі про те, що працює найкраще, а що навпаки гірше і які області потребують поліпшення, безумовно корисно, ваш маркетинговий план повинен забезпечувати узгодженість для всіх операторів.

2. Розрізнені кампанії

І пряма розсилка, і електронна пошта – це канали, які можуть добре працювати в рамках франчайзингового маркетингу. Хоча багато франчайзерів знають про ці каналах, вони часто роблять суттєві помилки, намагаючись їх використовувати. Ця помилка полягає в управлінні цими активностями не через єдину інтегровану платформу. Відсутність централізованої платформи збільшить маркетингові витрати і знизить ефективність кампаній.

3. Відсутність бюджету

З маркетинговими каналами, такими як соціальні мережі, можна отримати набагато більше користі, створюючи кампанії і контент, які отримають органічну високу підтримку. Хоча підвищення рентабельності інвестицій в маркетинг – це чудово, але для запуску кампаній, як і раніше, потрібно бюджет. Так що, якщо маркетинговий план не включає отримання хоча б деякої фінансової підтримки від франчайзі, є дуже високі шанси, що це істотно знизить результати.

4. Забути про персоналізацію

Як франчайзер, ви, ймовірно, хочете, щоб ваша присутність поширювалося далеко за межі вашого регіону. Нормально мати прагнення і амбіції до створення стійкої присутності в національному або навіть міжнародному масштабі. Одна важлива річ, про яку слід пам’ятати, оскільки ваша франшиза відкривається в більшій кількості регіонів, – маркетингові активності з просування проекту повинні бути персоналізовані конкретно для кожної такої області. Коли продавці франшиз не приймають до уваги регіональні або культурні відмінності, вони втрачають більшу можливість адаптувати свої маркетингові кампанії таким чином, щоб вони знаходили ще більший відгук (при збереженні послідовного іміджу бренду).

Щоб отримати ще більше допомоги в маркетингу і інших операціях з франшизою, обов’язково звертайтеся до експертів Franchise Capital.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×