Франшиза ресторану швидкого харчування з гамбургерами BURGER KING (США)

Burger King довів свою стійкість, ставши однією з найбільш швидкозростаючих глобальних мереж ресторанів швидкого харчування. Це п’ята за величиною мережа швидкого харчування у світі з понад 15 000 ресторанів, в понад 100 країнах. Крім апетитних гамбургерів на грилі, Burger King також пропонує курку, хот-доги і салати у своєму популярному меню, щоб задовольнити потреби і смак своєї такої різної клієнтської аудиторії. Яка щодня складає колосальні 11 мільйонів чоловік по всьому світу. Найпрекрасніше, що з Burger King у вас є можливість отримати свій шматок пирога від цього глобального успіху.

Про франшизу Burger King

Перший ресторан Burger King був заснований у 1953 році як Insta Burger King Кітом Дж. Крамером і Метью Бернсом в Джексонвіллі, штат Флорида, а пізніше в 1954 році був перезапущений як Burger King Девідом Едгертоном і Джеймсом МакЛамором в Майамі, штат Флорида. Штаб-квартира знаходиться за адресою 5505 Blue Lagoon Drive, округ Майамі-Дейд, Флорида, США. В даний час Burger King вважається однією з найбільших мереж ресторанів швидкого харчування. Його 60-річний досвід роботи в галузі і безпрецедентне прагнення до якості й задоволення потреб клієнтів підвищують його авторитет. У мережі 15 000 ресторанів по всьому світу. Компанія постійно акцентує увагу на тому, що франчайзинг відіграє важливу роль в успіху бренду. Наприклад, у Великій Британії 90% ресторанів Burger King франчайзингові.

Франшиза Burger King дуже добре зарекомендувала себе і швидко потрапила в кращі світові рейтинги. Компанія має різні нагороди і досягнення в своєму активі: Grand Effie Awards, Міжнародний фестиваль творчості в Каннах і багато інших. Франшиза сфокусована на посиленні підтримки, що надається її партнерам, шляхом встановлення єдиного глобального стандарту у всіх ресторанах мережі.

Формати франшизи Burger King

В даний час франшиза має три різних формати, що відповідає трьом різним типам портретів франчайзі. Франчайзинговий ресторан може працювати в наступних трьох місцях і типах об’єктів:

  • ІНСТИТУЦІЙНИЙ ФОРМАТ: це урядові будівлі і споруди, спортивні споруди, фабрики, корпоративні містечка, автостради, платні дороги з обмеженим доступом, медичні установи, тематичні парки, аеропорти, залізничні та автобусні станції і т.п.
  • ТРАДИЦІЙНИЙ РЕСТОРАН BURGER KING: він включає в себе повнорозмірний ресторан Burger King, який може працювати як окрема будівля, так і всередині іншого приміщення, наприклад, торгового центру.
  • НЕТРАДИЦІЙНИЙ РЕСТОРАН BURGER KING: ресторан Burger King може розташовуватися в об’єктах, в яких задіяні інші підприємства, такі як заправні станції, магазини, роздрібна торгівля, громадське харчування, інші об’єкти аналогічного характеру.

Інформація про вартість і прибуток Burger King

Burger King шукає партнерів, які можуть відкрити кілька закладів, наприклад, при покупці франшизи Burger King у Великобританії мінімальна вимога, щоб успішні кандидати показали, що у них є як мінімум £ 250 000 для інвестування. Франшиза Burger King може коштувати від £ 250 000 до £ 800 000 в залежності від типу ресторану і формату франшизи.

Термін укладання договору франчайзингу з Burger King у Великобританії складає 20 років. Паушальний платіж в розмірі $ 40 000 за один ресторан. Роялті за франшизу Burger King у Великобританії складає 5% від загального обсягу продажів, додатково 5% від загального обсягу продажів в національний маркетинговий фонд.

Навчання і підтримка Burger King

Ця франшиза передбачає навчання нових франчайзі протягом 15 тижнів. Це навчання включає в себе навчання в ресторанах, авторизованих в якості навчальних центрів.

Розміщення ресторану Burger King

Угода дозволяє франчайзі управляти рестораном Burger King тільки в певному місці. У разі необхідності послуги доставки франчайзі має право її запропонувати. Для франчайзі вказується район доставки.

Як подати заявку на франшизу Burger King

Подати заявку на отримання франшизи Burger King легко. Компанія завжди відкрита для співпраці з підприємцями. Однак є певні передумови для подачі заявки на франшизу. Франчайзі обов’язково повинні мати мінімальні інвестиції в розмірі £ 250-800 000, що в значній мірі залежить від розміру ресторану і формату франшизи. Крім того, близько 4,5% щомісячних валових продажів буде направлено на роялті, які будуть спрямовані на поліпшення бренду і розвиток франчайзингової мережі.

Щоб стати франчайзі Burger King, потрібно пройти кілька етапів відбору. Спочатку вам потрібно буде заповнити анкету для попереднього відбору. Незабаром після цього ви пройдете кілька процедур затвердження, перш ніж будете офіційно прийняті в якості франчайзі Burger King. Зазвичай між подачею заявки і оформленням франшизи проходить 12-18 місяців.


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×