Будьте Уорреном Баффетом у підборі франчайзі

Коли ви погоджуєте кандидатуру потенційного франчайзі, досвід кандидата, освіту і минулі досягнення стають якоюсь певною ставкою на гру. Особливо, якщо ви перебуваєте в висококонкурентній ніші бізнесу, на швидко розвиваючому ринку, ви повинні знати і розуміти, який з кількох кандидатів, яких ви розглядаєте, мрже змінити рахунок гри у вашу сторону.

Уоррен Баффет добре знає, який вибір потрібно зробити. Він став третьою найбагатшою людиною в світі, в основному завдяки тому, що вмів вибирати кращих з хороших, а потім виняткове з чудового. Баффет, звичайно, вкладав гроші.

Сім навичок, які потрібно шукати в потенційних франчайзі

Вибір франчайзі, як і вибір акцій, безсумнівно є елемент удачі, і це те, від чого бажано позбутися. Ось сім ознак, на які слід звернути увагу, щоб прийняти раціональне рішення, засноване на фактах і спостереженнях. Деякі явні, деякі не так сильно.

Відношення

Почнемо з явного. Хороші франчайзі вважають, що склянка наполовину повна. Це дає позитивний настрій надзвичайно важливий актив для мотивації інших.

Відкритість

Франчайзі-лідери не працюють весь день за склом або за зачиненими дверима. Інформування співробітників забезпечує безперебійну роботу бізнесу, показує співробітникам, що їх цінують і поважають їхню думку.

Адаптивність

Франчайзі повинні розуміти, приймати зміни і вміти впливати на них. Не всі можуть бути такими. Що робить ваш кандидат, щоб залишатися в курсі тенденцій? Наскільки він або вона знайомі з технологіями, що мають відношення до вашого бізнесу.

Впевненість в собі

Коли франчайзі не знає відповіді на запитання, він не боїться сказати про це і постарається знайти і повідомити відповідь. Запитайте свого кандидата, що він буде робити в такій ситуації.

Ентузіазм

Ентузіазм заразливий і призводить до кращої роботи і здорової атмосфери. Попросіть потенційного франчайзі поговорити про те, що йому дійсно цікаво і оціните рівень ентузіазму.

Мотивація

Хороші франчайзі – сильно мотивовані підприємці, але зрідка тільки матеріальною винагородою. Вони повинні бути більше збудженні бажанням змінити ситуацію на ринку, вести і надихати інших. Вам не доведеться ретельно шукати це. Справжні лідери люблять про це говорити.

Нарешті, обізнаність про ризики. Для франчайзингу це дуже важливо! Франчайзі повинен розуміти ризик, не боячись його. Це важливий компонент практично кожного великого бізнес-рішення. Слово ризик часто супроводжується словом «розрахований». Розрахований ризик є стратегічним, невивчений ризик це авантюра.

Справжні франчайзі це люди, яких ви хочете бачити в своїй команді і які її помітно зможуть посилити; це підприємці, які внесуть неоціненний вклад в зростання і успіх вашого франчайзингового бізнесу. Так, їх складно знайти і ще важче залучити, тому що вони самі повинні захотіти прийти і попрацювати з вами.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×