Анкета потенційного франчайзі

Вибір франчайзі є дуже відповідальним кроком для побудови успішної франчайзингової мережі. Тому перед продажем франшизи франчайзеру важливо визначитися чи можна довіряти потенційному франчайзі. Для цього необхідно зібрати якомога більше інформації про нього на першому етапі. Як це зробити? Правильно скласти анкету потенційного покупця франшизи.

В першу чергу необхідно визначитися з тим, які вимоги ви ставите до потенційних партнерів. Тобто кого конкретно ви хочете бачити в якості франчайзі. Складіть портрет потенційного партнера і виходячи з цього складайте анкету.

Анкета дозволяє відсіяти недобросовісних франчайзі і тих, хто просто цікавиться вашою пропозицією, але не планує купувати франшизу.

А як же змусити потенційного партнера заповнити анкету і надати дані про себе? Насправді все просто. Після того як надійшла заявка від потенційного покупця, менеджерам головної компанії необхідно відправити франчайзі презентаційні матеріали, фінансову бізнесмодель, а також посилання на заповнення анкетиВажливо попередити покупця франшизи про те, що заповнення анкети є обов’язковою умовою для ведення подальших переговорів.

У разі, якщо потенційний франчайзі не надсилає заповнену анкету, то це свідчить про те, що він не планує купувати франшизу, а заявку відправив просто заради інтересу.

Отже, як же правильно скласти анкету? Не варто включати в анкету велику кількість питань. Оптимальний варіант – від 10 до 20 питань. Заповнення анкети повинне займати не більше 10 – 15 хвилин.

Анкета повинна складатися з декількох блоків:

  • загальні питання;
  • досвід підприємницької діяльності, професійні навички і інтереси;
  • фінансові можливості;
  • планування підприємницької діяльності;
  • очікування від придбання франшизи.

Загальні питання включають ПІБ потенційного покупця, його місце проживання, контактні дані, в тому числі сторінки в соціальних мережах або особистий сайт.

Питання про підприємницьку діяльність дозволяють оцінити досвід управління бізнесом, отримати інформацію про освіту франчайзі, а також про його професійні навички. Тут також слід з’ясувати чи є у покупця досвід управління персоналом. Крім цього варто запитати чи є у франчайзі досвід управління або роботи в тій сфері, де він планує придбати франшизу.

Блок фінансових питань дозволяє отримати інформацію про наявність та кількість вільних грошових коштів і можливості кредитування.

Не забудьте поцікавитися про плани потенційного франчайзі на найближчий час. Тут доречні питання про те, чи планує майбутній партнер самостійно керувати франчайзингової точкою або для цього йому потрібен помічник. Крім цього слід запитати, коли саме франчайзі готовий приступити до запуску франчайзингової точки в зазначеному регіоні.

В кінці слід поцікавитися про очікування майбутнього покупця франшизи від співпраці з франчайзером.

Також в анкету можна включити питання про особисті інтереси потенційного франчайзі, наприклад, які книги є його улюбленими, які у нього захоплення. Це дасть уявлення про особисті якості майбутнього партнера і допоможе зробити правильний вибір.

Крім цього ви можете поцікавитися чому потенційний покупець вибрав саме вашу франшизу.

Зверніть увагу, що на анкеті має бути присутнім логотип вашої компанії, контакти, чіткий алгоритм подачі анкети.

В кінці не забудьте подякувати майбутньому партнеру за проявлений інтерес до франшизи і за заповнення анкети.

Хочете отримати професійну консультацію по запуску франшизи? Зверніться по допомогу до експертів компанії Franchise Capital, які мають багаторічний досвід роботи в сфері франчайзингу. Компанією успішно реалізовані не тільки національні франчайзингові проекти, а й міжнародні.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×