8 причин, чому вам потрібна стратегія залучення франчайзі

“Відбір франчайзі сьогодні може бути як мінним полем, так і інвестицією в майбутнє!”

А. Алєксєєнко, засновник проекту Franchise Capital.

Чи є у вашого бізнесу інструменти і тактика, необхідні для успішної конкуренції між франчайзинговими компаніями у війнах під назвою «Пошук і залучення потенційних франчайзі»?

Правила нові. З кожним роком ваші потенційні франчайзі стають молодшими. Бебі-бумери йдуть на пенсію, залишаючи величезну прогалину. Традиційні методи пошуку потенційних франчайзі втрачають свою ефективність досить швидко. Нові технології розвиваються семимильними кроками. Незважаючи на весь негативний тиск, шанси на успіх залишаються високими. Але для цього вам знадобиться стратегія залучення франчайзі.

Важливо відрізняти стратегію залучення франчайзі від традиційного найму, який ви практикуєте в компанії. Ми говоримо про «стратегічні довгострокові плани щодо підвищення ефективності, результативності та продуктивності пошуку та відбору потенційних партнерів-франчайзі за рахунок використання безперервного і перспективного процесу мислення».

Стратегія залучення франчайзі передбачає визнання того, що виявлення найкращих кандидатів для вашого бізнесу це не разовий захід. Це серія як довгострокових, так і короткострокових дій, які визначають, залучають, представляють, оцінюють і підключають окремих кандидатів до конкретного франчайзингового бізнесу, через тісне співпадіння інвестиційних очікувань, навичок, цінностей і культури, яке призводить до чудової продуктивності і робочих відносин.

6 важливих речей для вашої франшизи

Розробка і управління ефективною стратегією залучення франчайзі дає значні переваги компаніям будь-якого розміру і географічного розташування. Ось шість важливих речей, які повинна враховувати ваша стратегія:

  1. Створюйте сильні франчайзингові системи і розвивайте командну роботу, в якій кожен (ваші співробітники, франчайзі і співробітники франчайзі) розуміє спільні цілі, задачі і зони відповідальності кожного
  2. Рекомендується залучати тільки кращих потенційних франчайзі з потрібними навичками, цінностями і культурою, які найбільш точно відповідають короткостроковим і довгостроковим цілям бізнесу
  3. Зіставляйте план по залученню нових франчайзі і зростання кадрових потреб команди підтримки франчайзингової мережі, щоб заповнити вакансії і звести до мінімуму збої в робочому процесі. Це дуже важливий пункт, багато молодих франчайзерів зіштовхуються з проблемою “Криза швидкого зростання франчайзера”, коли франчайзер продає франшиз більше, ніж може обслуговувати
  4. Визначте і опишіть бренд компанії-франчайзера як ключову основу майбутніх відносин з потенційними франчайзі
  5. Сприяйте швидшому і максимально ефективному процесу пошуку і відбору потенційних франчайзі
  6. Закликайте співробітників залучених до процесу залучення, постійно шукати кращі і ефективні рішення для поліпшення процесу залучення

Для розробки і реалізації стратегії, яка найкраще підходить для вас, потрібно наполеглива праця. Щоб домогтися успіху, розробка стратегії повинна починатися на вищому виконавчому рівні і враховувати потреби, бачення, цілі і операційні реалії франчайзингової системи. Рекомендації з розробки стратегії залучення франчайзі повинні бути доведені до ради директорів компанії.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×