- 12.06.2020
- Category: Блог про франчайзинг

Економічний вплив Covid-19 так чи інакше вплинув на всіх нас. Клієнти можуть тимчасово або назавжди втратити більшу частину доходу, що може перешкодити їм оплачувати ваші продукти і послуги.
Як франчайзери, ми відчуваємо тиск, наші франчайзі теж піддаються величезному стресу. І наша робота – вести і підтримувати їх, а також демонструвати, як вони можуть адаптуватися в ці важкі часи, і знаходити різні способи допомогти своїм клієнтам. Ось 5 способів, якими франчайзери можуть допомогти своїм франчайзі під час пандемії.
1) Покращіть комунікацію з франчайзі
Тривожний аспект кризи – це невпевненість в майбутньому, яку вона несе. Франчайзер може заспокоїти франчайзі, спілкуючись з ними більш регулярно. Поширення більшої кількості корисного контенту серед франчайзі за допомогою відео, повідомлень або статей демонструє єдине лідерство, що прагне допомогти вашим франчайзі у важкі часи.
2) Пропонуйте спеціальні пропозиції, які франчайзі можуть запропонувати своїм клієнтам
Оскільки деякі клієнти зазнають фінансових труднощів через вплив вірусу на їх статус зайнятості або грошові кошти в цілому, рекомендується дати їм певну свободу дій в графіках платежів. Франчайзі, які в своїй роботі ідуть назустріч клієнтам у важкі часи по відношенню до надаваних послуг, демонструють їм співчуття, створюють зв’язок і зміцнюють лояльність клієнтів в довгостроковій перспективі. Наприклад, якщо постійний активний клієнт вирішує відмовитися від своєї послуги через вплив Covid-19 на його особистий дохід, ви можете піти далі зі своїми франчайзі і запропонувати клієнту послуги з максимальною знижкою або навіть безкоштовно протягом обмеженого часу.
3) Допоможіть франчайзі контролювати їх витрати
Для більшості малих підприємств значні постійні витрати включають орендну плату, погашення кредитних зобов’язань і заробітну плату. Кожна гривня, яку ви можете допомогти заощадити своїм франчайзі, збільшить їх фінансову життєздатність, особливо за рахунок допомоги їм в переговорах з постачальниками, орендодавцями і кредиторами. Постійні витрати можуть швидко привести до падіння бізнесу при різкому падінні продажів. Для вашої команди, як ніколи, важливо консультуватися з франчайзі про способи скорочення їх витрат і коригування їх бюджетів.
4) Зберігайте гостроту розумової гри
Щоб вести себе спокійно і впевнено, франчайзери повинні зберігати ясність і конструктивний настрій. Ви не можете допомогти своїм франчайзі, якщо берете на себе їх турботи і проблеми. Підтримувати їх – ось що ви повинні робити. Можна піклуватися і співчувати, не перекладаючи на себе всієї відповідальності за інших. Це вимагає певного рівня професійної відстороненості, щоб ви могли ясно мислити і працювати з максимальною віддачею. Це також вимагає турботи про себе.
5) Продовжуйте маркетинг із залучення нових франчайзі
Зараз не найкращий час, щоб витрачати гроші, але розумні цільові витрати здатні розширювати і зміцнювати вашу мережу і можуть мати велике значення прямо зараз. При такому високому рівні безробіття багато безробітних прагнуть краще контролювати своє майбутнє, інвестуючи частину своїх заощаджень в нову кар’єру або бізнес починання. Коли ви інвестуєте в маркетинг нових франчайзі, у вас їх ставатиме більше – і в той же час, ви показуєте нинішній групі франчайзі, що ви схвильовані їх майбутнім і підтримуєте їх зростання.
Висновок
Це час для франчайзерів і їх франчайзі об’єднатися щоб стати сильнішими. У той час, коли споживчі витрати більш консервативні і існує така велика невизначеність, франчайзери повинні повідомити своїм франчайзі, що це час великих можливостей – час для створення бренду, якому і вони, і їхні клієнти можуть довіритися.
Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!