10 рекомендацій для просування франшизи в соціальних мережах

Якщо ви хочете добитися успіху з франчайзинговими соціальними мережами, ось десять перевірених рекомендацій з розробки маркетингової стратегії:

1. Складіть план маркетингових активностей в соціальних мережах

Варто витратити час на те, щоб скласти продуманий план маркетингових активностей в соціальних мережах, до нього окремим пунктом йде контент-план з просування франшизи. Хоча обидва плани буде з часом переглядатися і змінюватися, наявність їх в письмовій формі означає, що всі учасники проекту будуть знати свої завдання, зони відповідальності всіх учасників команди, куди звертатися за порадою, основні метрики кампанії і т.п.

2. Чітко визначте точки контролю і відповідальних осіб

Те, як франчайзер делегує контроль, може варіюватися в залежності від організації. Але незалежно від того, яке конкретне рішення прийнято, важливо, щоб вибір був зроблений і доведений до відома всіх учасників. Всі учасники проекту повинні чітко розуміти структуру прийняття рішень, відповідальних осіб, точки контролю.

3. Будьте щирими! Будьте “живими”!

Поточні і потенційні клієнти або партнери, які використовують соціальні мережі, не хочуть взаємодіяти зі штучним інтелектом. Люди хочуть спілкуватися з реальними людьми! Тому, коли справа доходить до використання соціальних мереж, завжди намагайтеся підтримувати максимально щире спілкування.

4. Знати, розуміти і відслідковувати особливості роботи з різними соціальними мережами

Хоча звичайно не потрібно багато часу, щоб розібратися в основах використання різних соціальних мереж, але дуже важливо знати про різні нюанси, які можуть мати ці платформи. Адже всі соціальні мережі абсолютно різні, різний їх призначення, різний функціонал, різна аудиторія і різна тематика контенту.

5. Експериментуйте з різними розкладами публікацій

Коли справа доходить до ідеального часу для публікації в соціальних мережах, нестачі в рекомендаціях немає. Однак те, що працює краще за все, може сильно відрізнятися від однієї галузі до іншої. Тому краще, що можна зробити з точки зору маркетингу франшизи в соціальних мереж – це поекспериментувати з кількома розкладами і подивитися, який з них дає найкращі результати.

6. Слідкуйте за змінами в ключових соціальних мережах

Facebook особливо відомий регулярною зміною функцій і алгоритмів. Оскільки встежити за всіма цими змінами може бути складно, це одна з причин, за якими багато компаній вважають за краще користуватися постійними послугами професіоналів в області sмм-маркетингу.

7. Зосередьтеся на тому, що працює краще за все

Як і у випадку з розкладом публікацій, різні соціальні мережі будуть краще працювати для різних підприємств. Так що, хоча присутність у всіх основних мережах це добре, але якщо ви помітили, що отримуєте більше результатів з однієї або двох конкретних мереж, не бійтеся переключити на них більше уваги.

8. Завжди добре подумайте, перш ніж реагувати

Хоча соціальні мережі відмінний канал для роботи зі скаргами клієнтів, переконайтеся, що відповіді завжди відправляються з розумом. Уникайте публічних скандалів і емоційних зривів, щоб запобігти загостренню ситуації.

9. Пам’ятайте про SEO

Незважаючи на те, що соціальні мережі кардинально відрізняються від пошукової оптимізації, правильне їх використання для обміну посиланнями з вашого блогу чи сайту може допомогти вам підвищити свій рейтинг в Google, Yandex або Bing.

10. Не перестарайтеся з чим-небудь

Будь то самореклама або поновлення в цілому, модерація зазвичай є найкращою практикою для соціальних мереж. Незважаючи на те, що важливо бути досить активним, а в окремих випадках і у міру “агресивним” в хорошому сенсі, щоб люди залишалися зацікавленими, ви не повинні генерувати стільки активностей, щоб почати захаращувати стрічки людей в соціальних мережах. Оскільки франчайзинговий маркетинг в соціальних мережах це безперервний процес, немає причин проявляти постійний тиск або надмірну активність. Пожалійте своїх підписників, грайте з ними в довгу!

Як видно з наведеного вище переліку, успішна стратегія франшизи в соціальних мережах вимагає дуже багато. Адже крім описаних рекомендацій вам потрібно проявити креатив, підготувати унікальний контент, вдатися до допомоги хорошого дизайнера, написати тексти, що продають, і це все ми не підіймали в даній статті. І хоча власники франшиз можуть багато чого досягти самостійно, часто буває корисно отримати консультацію від професіоналів з франчайзингового маркетингу в соціальних мережах, адже розумна порада може допомогти вивести ваш бізнес на правильний шлях набагато швидше, дешевше і ефективніше, а іноді і зберегти його. Звертайтеся до консультантів Franchise Capital і ми допоможемо вам з маркетингом франшизи!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×