Повна розробка франшизи для вашого бізнесу за 40 робочих днів!

Якісна розробка повноцінної франшизи для вашого бізнесу за 40 робочих днів – це можливо? Так, якщо за роботу беруться експерти Franchise Capital.

Досвід, набутий в процесі розробки десятків франшиз для українського, європейського та євроазійського ринків, досвід співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, постійне вдосконалення власних знань та навичок дають нам право стверджувати, що якісну франшизу можна створити всього за 40 днів. Які етапи включає розробка?

  1. Оцінка бізнесу на предмет його готовності до франчайзингу. Аналіз, що дозволяє розробити сценарії перспективності майбутнього франчайзингового проекту в цілому.
  2. Консалтингова підтримка з питань побудови, розвитку та контролю франчайзингової мережі.
  3. Створення презентаційних матеріалів франшизи (концепція франшизи з розробкою можливих форматів, фінансова модель проекту, пакет необхідних договорів, презентація франшизи).
  4. Створення Franchise-book (операційна книга для франчайзі).
  5. Маркетинг і продаж франшизи (сегментація лідів, визначення портрету франчайзі, підбір максимально результативних/ефективних інструментів для лідогенерації, рекомендації щодо структури landing page франшизи або розділу “Франшиза” на Вашому сайті).
  6. Річне розміщення франшизи в нашому каталозі.
В результаті ви отримаєте повноцінну франшизу, готову до продажу та реалізації. Запишіться на безкоштовну консультацію з експертами Franchise Capital та дізнайтесь про ваші перспективи у франчайзингу за телефоном +38 067 500 26 86 або на сайті.

* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×