Ми готові стати вашим відділом франчайзингу!

Сьогоднішній світ змінюється настільки швидко, що будь-які плани, стратегії та прогнози знецінюються вже через півроку, а то й протягом декількох місяців. Довгі бізнес-стратегії залишилися в минулому, сьогодні вони вже малоефективні. Щоб далі рости в досить агресивному бізнес-середовищі потрібен короткостроковий і постійно оновлювальний план дій в умовах, коли багато чого незрозуміло. А статися може, взагалі, що завгодно. І вам потрібна команда спецназу, для втілення цього плану, яка буде діяти максимально оперативно, злагоджено і з високою ефективністю! Franchise Capital – одна з небагатьох консалтингових компаній на території Європи і країн СНД, що надає таку послугу – «відділ франчайзингу за запитом».

Дана послуга вигідна франчайзеру, оскільки вирішує три об’ємні завдання:

  • Досвід і фокус. На старті франчайзингового бізнесу побудова оптимальних операційних процесів, за рахунок використання досвіду експертів Franchise Capital в побудові та управлінні франчайзинговими мережами.
  • Економія грошей. Послуга знімає необхідність утримувати відділ франчайзингу в штаті компанії, що на старті бізнесу часто просто неможливо. Крива навчання дорога для початківців франчайзерів – створення стратегії масштабування і маркетингової стратегії просування франшизи, лідогенерації і контроль основних метрик, тривалий процес переговорів і відбір потенційних франчайзі, узгодження фінансових і юридичних аспектів угоди, територіальні стратегії, вибудовування відносин і багато іншого. Франчайзери повинні ризикувати і рухатися швидко. Наша команда впорається з усім цим, щоб ви могли уникнути поширених помилок і пасток, в той же час посилюючи імпульс для прискорення вашого зростання.
  • Економія часу. Ви зможете направити зусилля на розвиток компанії, вивільнивши основний ресурс – час. Ми всі знаємо один із принципів бізнесу – «якщо ти не ростеш, ти вмираєш». Це стосується і франчайзингу, якщо ви ростете занадто повільно.

Головна незаперечна конкурентна перевага, яке досягається за допомогою даної послуги – використання в побудові власної франчайзингової мережі повноцінний аутсорсинговий відділ франчайзингу, що складається з досвідчених експертів вже з першого дня існування франшизи! Це комплексне рішення розроблене спеціально, щоб допомогти впровадити кращі вітчизняні та світові практики в сфері франчайзингу.

Щоб дізнатися подробиці звертайтеся до експертів нашої компанії!

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×