Франшиза Меморіал Сервіс – похоронна справа в кращих світових культурних традиціях.

Друзі, сьогодні в каталозі франшиз Franchise Capital з’явилась незвичайна новинка! Знайомтесь, франшиза Меморіал Сервіс – похоронна справа в кращих світових культурних традиціях.

В компанії “Меморіал Сервіс” придумали спосіб, як грамотно підготувати організаційні Якісні франшизи і правові аспекти правильного відношення до тіла після смерті. Сервіс “Волевиявлення” – унікальна розробка, що дозволяє формувати нову сучасну культуру і традиції вираження останньої волі. Послуга “Волевиявлення” повністю виключає обман, нав’язування та махінації в момент, коли людина знаходиться в розгубленому тяжкому моральному стані від втрати близької людини і не може сконцентруватись на вирішенні важливих питань.

Франшиза Меморіал Сервіс в цифрах – це більше $6 000 планового прибутку на місяць! Запорука успіху компанії в комплексному підході, який максимально полегшує людям життя в найважчі його моменти. Якщо ви готові взятись за таку непросту та вельми вигідну і дуже потрібну справу – звертайтесь до експертів Franchise Capital.

Купити франшизу можна вже зараз!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×