Жахливі результати впливу Covid-19 на франчайзинг в США

Згідно зі звітом, недавно випущеним Міжнародною асоціацією франчайзингу (IFA), з початом пандемії коронавирусу в США в індустрії франчайзингу було втрачено понад 1,4 мільйони робочих місць і більше 32 000 франчайзингових підприємств. До Covid-19 в секторі франчайзингу працювало близько 8 мільйонів американців. У звіті докладно розповідається про вплив пандемії на американські франчайзингові компанії.

Цифри шокують. Протягом перших шести місяців після спалаху закрилося близько 32 700 підприємств, що працюють за франшизою. 21 834 підприємства були закриті тимчасово, а 10 875 підприємств закрилися назавжди. Крім того, в секторі франчайзингу, за оцінками, було втрачено 1,4 мільйона робочих місць. З яких 59,8% були тимчасовими, а 40,2% постійними. Крім того, в звіті прогнозується, що близько 36 000 франчайзингових підприємств закриються протягом наступних шести місяців без додаткової державної допомоги. Звіт підготовлений авторитетною дослідницькою компанією FRANdata.

«Цей звіт показує, що Covid-19 спричинив карколомну кількість закриттів і звільнень у всіх франчайзингових компаніях», сказав Роберт Крезанті, президент і генеральний директор IFA. «Це місцеві громадські підприємства, такі як тренажерні зали, хімчистки, ресторани і бари. Для запобігання додатковим закриттям і звільненням, особливо найбільш постраждалих підприємств, вкрай необхідні додаткові широкомасштабні і довгострокові дії уряду».

Повний звіт доступний онлайн тут.

Ось кілька важливих моментів:

  • Без подальшої державної підтримки економічний спад, викликаний пандемією, швидше за все, триватиме довше, ніж очікувалося. Згідно з останніми результатами опитування, проведеного Бюро перепису населення США. Тільки 26% малих підприємств вказали, що вони повернулися до нормального рівня операцій або вказали лише незначний вплив або зовсім не вплинув на них. Решта 74% підприємств цього не змогли зробити.
  • У наступні шість місяців 4,8% малих підприємств очікують остаточного закриття, що піддасть ризику ще 36 000 франчайзингових підприємств. Очікується, що сектори, включаючи послуги з розміщення та харчування, мистецтво, розваги та відпочинок, а також освітні послуги, зазнають великих збитків.
  • Незважаючи на те, що рівень безробіття знижується, все більше число працівників втрачають роботу назавжди, згідно з результатами серпневого дослідження Міністерства праці, що є ознакою того, що пандемія привела до тривалої багаторічної кризи.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×