Випічка, як варіант власного бізнесу

Ранкова кава з круасаном. Перекус на шляху до університету або роботи. Запашне здобне доповнення до денного чаю. Пропозиції звучать цікаво не тільки для пересічного громадянина, але і для людини, яка планує відкрити власний бізнес. Якщо ж заперечувати значення хлібобулочних виробів у світі харчування не можливо, то чому б не віднести його до світу привабливих фінансових інвестицій? Випічка, як варіант власного бізнесу!

Перспективність франчайзингу по випічці полягає в убогому списку обов’язкових для виконання пунктів. Найчастіше, головне в цій справі — доведення хлібного напівфабрикату до випеченого стану. 10-20 хвилин — і продукт до продажу готовий. Весь секрет у шоковій заморозці, проведення якої дозволить зберігати напівфабрикатну випічку при мінусових температурах протягом тривалого часу.

Особливий інтерес для підприємця-початківця у цьому бізнесі з наступних причин:

  • відсутні транспортні витрати: зазвичай привозить свіжозаморожену продукцію постачальник або франчайзер;
  • ви продаєте товар відомої марки, а значить, мінімальні витрати на просування продукції безпосередньо вами;
  • ви стаєте незалежними не тільки у фінансовому плані, але і в питаннях розподілу доходів: грамотна організація бізнесу виключає втручання в нього власника;
  • випічка — привабливе місце для бізнес-розвитку новачків;
  • підібравши постачальника міжнародного рівня, підприємець забезпечує ведення легітимного і високостандартного бізнесу.

Як організувати бізнес?

Питання, яким в першу чергу задається початківець бізнесмен: «Як стартувати?». Знайдіть місце. Скористайтеся пропозиціями про викуп готового бізнесу або організуйте підприємство «з нуля».

Також можливо знайти і купити франшизу пекарні. Плюси цього методу полягають в швидкості організації та окупності бізнесу, адже відомий бренд вже має своїх шанувальників. Щоб уникнути можливе розчарування з істотним мінусом — слід ретельно вивчити бізнес-модель, концепцію бізнесу, його унікальність і можливості ну і звичайно розібратися в самій технології виробництва.

Організація бізнесу з нуля — тернистий і складний шлях, який загартує новачка. Тільки уявіть, який досвід за плечима ви будете мати тільки до моменту відкриття бізнесу! Головна перевага — можливість раціонального, поступового розподілу інвестицій в часі.

Послідовність організації власного бізнесу по франшизі:

Фінансування. Матеріальний питання — найболючіше питання підприємця-початківця. Потрібно підготуватися до поєднання не тільки власних, але і позичених грошей, а іноді і до пошуку ділового партнера, інвестора.

Підбір місця торгівлі. Той самий ключик, що веде до подальшого успіху організованого бізнесу. Уникнути провалу можна шляхом ретельного вивчення міста, потенційної купівельної спроможності розглянутих варіантів місця розташування торгової точки. Пам’ятайте, що дохід підприємства, заснованого на продажу випічки, залежить безпосередньо від потоку перехожих. З огляду на фактор географічного розташування, відзначайте наявність поблизу офісів, навчальних або державних установ. Зупинити свій вибір можна як на оренді, так на і купівлі кіоску, площі в магазинах, торгових центрах.

Паперова робота. На отримання статусу ІП/ПП/ФОП, оформлення права на нерухомість, постановку на податковий облік піде якийсь час. Але не варто втрачати часу дарма: доречно розпочати переговори з франчайзером, збір коштів для подальших етапів.

Відкриття торгової точки в цифрах.

До етапу закупівлі обладнання і технологій виробництва варто поставитися максимально відповідально. Вам знадобляться:

  • холодильні камери;
  • електронні ваги;
  • вітрини або стелажі;
  • фурнітура (стіл, полиці, шафа);
  • пічне обладнання (часто надається в оренду франчайзером, можна купити б/у).

До слова, у вас буде можливість ознайомитися з низкою рекомендацій від франчайзера, щодо оформлення  місця торгівлі фірмовими атрибутами (брендинг): наклейками, пакетами, спецодягом, цінниками і іншими елементами з логотипами бренду.

Для укомплектування торгової точки вам знадобиться кілька співробітників. Безумовно, чесний продавець і відповідальний пекар. Варто зазначити, що навчання персоналу покладається на плечі компанії-франчайзера.

Відкриття пекарні або магазину випічки привабливо для підприємців-початківців тим, що, в порівнянні з повноцінними кафе або ресторанами не вимагає величезних інвестицій. Однак на території власної торгової точки ви можете створити відмінну альтернативу подібним закладам: погодивши з франчайзером, включіть в асортимент каву, чай, соки і супутні випічці товари.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×