Тренди маркетингу франшизи

У міру того, як ми наближаємося до кінця року, одна з головних задач для багатьох франчайзерів – з’ясувати, як вони можуть допомогти всім своїм франчайзі залучити більше потенційних клієнтів в наступному році. Коли справа доходить до отримання максимальної віддачі від цього типу інвестицій, правильні маркетингові послуги для франчайзингової мережі можуть дати дуже значущі результати.

Оскільки інтернет постійно розвивається, ефективні стратегії онлайн-маркетингу франчайзингу, які працюють краще за все, також змінюються. Ось чому ми хочемо поділитися оглядом того, які саме маркетингові інструменти вам слід посилити, щоб отримати найкращі результати.

Мобільні пристрої

Хоча мобільний зв’язок не є новою тенденцією, цей рік показав, наскільки він важливий. У той час як покупки на мобільних пристроях значно зросли в порівнянні з минулим роком і зростання триває надалі, а покупки з настільних комп’ютерів втрачають свої позиції. У багатьох людей майже все, що вони роблять в мережі, здійснюється через їх телефони. Оскільки така поведінка нікуди не подінеться, підхід до маркетингу франшизи, орієнтований на мобільні пристрої, може бути дуже мудрим і своєчасним рішенням.

Візуальний контент

Письмовий контент залишається найважливішим елементом інтернет-маркетингу. Але оскільки так багато активності відбувається на маленьких екранах, сторінка, що складається тільки з тексту, навряд чи приверне чиюсь увагу. Ось чому візуальний контент так важливий. Будь то зображення, інфографіка, GIF або відео, поширення цього типу контенту по всім вашим маркетинговим каналам гарантує, що у кожного клієнта або потенційного франчайзі буде причина звернути увагу на те, що ви пропонуєте.

Голос бренду

Платформи соціальних мереж залишаються дуже цінним способом зв’язку з потенційними і існуючими клієнтами. Однак це не означає, що легко виділитися на таких платформах, як Facebook, Instafram, LinkedIn або Twitter. З огляду на те, наскільки висока конкуренція за увагу, для франчайзингових компаній життєво важливо мати постійний “голос бренду”. Реалізація такого підходу і його однаковість у всіх комунікаціях в т.ч. і з боку франчайзингових партнерів допоможе привернути увагу потенційних клієнтів і майбутніх франчайзі.

Послідовна публікація

Ця стратегія також пов’язана з тим фактом, що в інтернеті існує дуже велика конкуренція за увагу споживачів. Якщо ви хочете, щоб люди продовжували цікавитися вашим брендом, вам потрібно дати їм привід. Будь то блог або профіль у соціальних мережах, одна з найбільших помилок франчайзера і його франчайзі – це спорадична (непостійна) публікація. Складання чіткого маркетингового календаря, із дотриманням усіх термінів – це лише один з безлічі способів, якими послуги франчайзингового маркетингу можуть допомогти всій вашій мережі.

 

Franchise Capital – єдине консалтингове агентство в сфері франчайзингу з повним спектром послуг, яке пропонує рішення «під ключ», орієнтовані на найбільш важливі аспекти стратегії зростання вашої франчайзингової мережі. Від послуг зі створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу – ми завжди готові прийти вам на допомогу!

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×