Соціальні мережі важливі для франшизи як ніколи

На початку цього року аналітики виявили, що в світі налічується більше 4 мільярдів активних користувачів соціальних мереж. Для порівняння: в 1955 році 3 мільярди чоловік становили все населення планети.

Ґрунтуючись на даних цифрах, можна з упевненістю сказати, що в соціальних мережах є практично всі, кого ви хочете охопити. З мільярдів активних користувачів соціальних мереж 28% використовують тільки одну платформу, а ще 24% – дві платформи. Кількість активних користувачів трьох платформ впало до 16%, 8% – чотири платформи і тільки 4% – п’ять. Ці відсотки показують, що коли люди знаходять платформу, яка їм подобається, вони будуть її триматися. Це перший важливий урок для франчайзингових компаній, які намагаються використовувати маркетинг в соціальних мережах. Вам потрібно чітке уявлення про те, кого саме ви намагаєтеся охопити, щоб ви могли знайти одну або дві платформи, на яких більшість цих людей проводять час в мережі.

Привернення уваги аудиторії

Коли кілька років тому Facebook вніс серйозні зміни в свої алгоритми, він пояснив, що кожен раз, коли хтось відвідує їх стрічку новин, Facebook, ґрунтуючись на результатах власної аналітики, готовий запропонувати більше 1500 можливих постів. З тих пір швидкість виробництва контенту в соціальних мережах тільки продовжувала зростати. Хоча використання соціальних мереж (особливо на мобільних пристроях) також продовжує рости, конкуренція за увагу залишається жорсткою. Оскільки великі ЗМІ і компанії будь-якого розміру хочуть, щоб їх контент був помітним людям в соціальних мережах, точне визначення того, кого ви хочете охопити і як привернути увагу, є важливим компонентом успішної стратегії франчайзингового маркетингу в соціальних мережах.

Від соціальних мереж до клієнтів

Як тільки ви привернете увагу своєї цільової аудиторії в соціальних мережах, ви захочете дати їй постійну цінність у вигляді корисного або унікального контенту. Надаючи цінність, ви вибудовуєте довірливі відносини зі своєю аудиторією. Такий рівень довіри дозволить вам робити переконливі пропозиції, які успішно конвертують значний відсоток вашої аудиторії в клієнтів.

Незважаючи на те, що ми лише поверхнево розглянули маркетинг в соціальних мережах, ясно, що розробка і реалізація ефективної стратегії вимагає великої роботи. Якщо ви знаєте, що хочете використовувати соціальні мережі для просування своєї франшизи, але не знаєте, з чого почати, розгляньте послуги з маркетингу франшизи від компанії Franchise Capital.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×