Франчайзинг. Шкідливі поради для франчайзі

Багато підприємців вважають, що, купивши франшизу, вони стають володарями перевіреного франчайзингового бізнесу, отже, докладати зусиль для його розвитку абсолютно не потрібно. Так, франшиза пропонує працюючу бізнес-модель, яка перевірена роками. Саме тому франчайзі легко почати бізнес з допомогою франчайзингової моделі.

В даному випадку бізнесменові не потрібно витрачати час і колосальні інвестиції на просування бізнесу, пошук постачальників і завоювання лояльності клієнтів. Однак не варто думати, що, купивши франшизу ви купили 100%-ву гарантію успіху.

Багато статей в нашому блозі були присвячені корисним порадам для франчайзі. Сьогодні ж ми хочемо дати ряд шкідливих рекомендацій для тих, хто вже купив франшизу або тільки планує її придбати. Ні в якому разі не прислухайтеся до них! Або навпаки все ж прислухайтеся, якщо хочете, щоб бізнес пішов під “три чорти”. Вирішувати вам.

1

Отже, в першу чергу легковажно поставтеся до вибору франшизи. Адже яка різниця куди вкласти кошти. Франшизи все одно практично всі однакові, так навіщо витрачати час і сили на пошуки. Жовті сторінки — найдешевша пропозиція — бінго!

2

По-друге не аналізуйте фінансові і економічні показники, результати продажів. Знову ж навіщо витрачати на це дорогоцінний час. Нехай все буде як є. Ну, що ви можете зробити, якщо різко впали продажі? Адже справа не в ваших діях, швидше за все просто купили невдалу франшизу.

3

По-третє запропонуйте своїм родичам, найкращим друзям працювати разом з вами і розвивати франчайзингову точку. Адже довіряти краще тільки своїм, перевіреним людям. Вони вже напевно вас не кинуть. Згодом вони можуть просто не з’являтися на робочому місці, адже вони є вашим сватом, братом чи сестрою. Навіщо наймати професіоналів, які мають досвід і знають, як діяти в тій чи іншій ситуації, але є абсолютно чужими для вас людьми.

4

По-четверте не вивчати детально договір комерційної концесії з франчайзером, який вам пропонують. Малоймовірно, що ви розберетеся в усіх юридичних тонкощах і особливостях ведення бізнесу за допомогою франчайзингу. Так навіщо ж виникати в ті питання, які вам не зрозумілі. Можна вдатися до послуг юристів або консалтингових компаній у сфері франчайзингу, але на це потрібно буде витратити гроші, а ви — а це не ваш шлях.

5

П’ята шкідлива порада — не просувайте франчайзингову точку. Адже ви купили франшизу, а це Франчайзинг. Шкідливі поради для франчайзі.вже відомий бренд і налагоджена система. Про рекламу і інші маркетингові заходи повинен подбати тільки франчайзер.

6

Шосте — не варто брати участь у навчанні та періодичних нарадах, які проводить франчайзер. Навіщо вам це потрібно? Ви все і так чудово знаєте і самі можете багато чого розповісти.

7

Сьоме — не слід цінувати і поважати клієнтів вашої франчайзингової точки. Ви пропонуєте відмінний продукт або послугу, тому вони повинні радіти, що можуть користуватися якісним товаром або послугою.

8

Восьмий порада — не вивчайте ринок і дії конкурентів. Не потрібно мислити стратегічно і аналізувати зміни, в тій сфері, в якій ви працюєте.

9

Дев’ята порада — не ведіть чітку фінансову звітність, облік товарів та базу клієнтів. Постійно аналізувати економічні показники і результати продажів зовсім не обов’язково. Це призведе тільки до марної трати часу на підрахунки, складання таблиць і зведень. Ви ж не корпорація Google, у вас все значно простіше.

10

І на завершення, хотілося б відзначити, що ви як франчайзі, повинні диктувати умови франчайзеру. Власник франшизи напевно думає тільки про власну вигоду, тому якщо вас щось не влаштовує нахабно заявляйте про це партнеру і диктуйте свої умови.

Хочете, щоб ваш франчайзинговий бізнес розвивався стрімкими темпами? Не знаєте з чого почати і куди звернутися за допомогою? Експерти компанії Franchise Capital готові детально вивчити вашу проблему, з головою зануритися в ваш бізнес і вивести його на новий рівень розвитку. Наші спільні зусилля допоможуть вам досягти поставлених цілей!

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×