Вибрати і купити франшизу

Спеціально для відвідувачів нашого порталу, бажаючих купити франшизу успішного бізнесу, експертами Franchise Capital було підготовлено авторський безкоштовний посібник «Як правильно вибрати франшизу?».

У цьому посібнику ви отримаєте:

  • чіткий покроковий алгоритм дій з вибору свого майбутнього бізнесу;
  • розуміння ключових точок аналізу функціональності франшизи;
  • інструменти виявлення недостовірної інформації в існуючій франшизі.
Після вивчення даної інформації ви зможете значно мінімізувати власні інвестиційні ризики при покупці франшизи і успішно розвивати бізнес у франчайзинговій мережі.

Місце, де потенційні покупці франшиз знайомляться з кращими франшизами на ринку! У нас ніколи не було мети зібрати в нашому каталозі всі можливі франшизи, ми завжди фокусувалися на якості проектів.

Увага: всі консультації щодо франшиз з нашого каталогу здійснює франчайзер!

Наші експерти являються менторами та спікерами багатьох ділових заходів організованих Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), торгово-промисловими палатами, бізнес-школами, банками і т.п.

Якщо вас цікавлять подібні заходи, а також спеціальні галузеві події, такі як виставки та ярмарки франшиз, конференції та семінари з підприємництва, тренінги і майстер-класи з масштабування бізнесу, презентації франшиз і прес-конференції, тоді відвідайте наш календар заходів.

Індивідуальний пошук і підбір франшиз згідно критеріїв замовника

Також, експерти компанії Franchise Capital готові запропонувати вам послугу «Індивідуальний пошук і підбір франшиз згідно критеріїв замовника» серед існуючих франшиз на нашому ринку і ринках країн ближнього зарубіжжя. Це саме інтелігентне рішення з придбання франшизи, яке збереже ваш час і гроші!

Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам! Просто надайте свої дані і ми зв’яжемося з вами в найближчий час.

* обов’язкові для заповнення поля.

Потрібна допомога?

FRANCHISE CAPITAL пропонує міжнародні та вітчизняні франшизи у різних галузях і сферах

* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×