Що потрібно знати підприємцю для розвитку бізнесу?

Бізнес повинен постійно зростати та розвиватися, щоб з часом не перетворитися на чемодан без ручки, та не затягти свого власника до боргової ями. З метою успішно конкурувати на ринку та збільшувати прибутки, підприємець повинен постійно думати про те, як покращити якість товару чи послуги, як не втратити лояльність клієнтів та залучити ще більше потенційних споживачів.

В умовах жорстокої конкуренції, постійно змінюваного бізнес-ландшафту ринку, потреб споживачів та економіки, бізнесмен повинен бути гнучким та швидко пристосовуватися, реагуючи на всі зміни.

Ще на стадії відкриття власного підприємства, вам варто мислити глобально та задуматися про можливість масштабування бізнесу. Яким способом можна розвивати бізнес з мінімальними ризиками?

Ми рекомендуємо – тиражувати власну справу за допомогою системи франчайзингу.

Система франчайзингу успішно працює у всьому світі. Відомі бренди, такі як ZARA, McDonald’s, KFC, Domino’s, Subway, Pepsi, Coca-Cola, Shell, Baskin-Robbins, Trollbeads, Columbia, Burger King, 7-Eleven, RE/MAX, Century 21, Mail Boxes Etc. розвивали і продовжують розвивати бізнес за допомогою моделі франчайзингу.

За даними Асоціації франчайзингу України, в країні, понад 500 компаній у різних сферах бізнесу використовують для свого розвитку франчайзингову схему. З кожним роком зростає не лише кількість франшиз, але й підвищується їхня якість.

Щоб правильно побудувати всі бізнес процеси компанії для розвитку за допомогою системи франчайзингу, крім самого бізнесу, ще потрібно мати певні знання та досвід в даній сфері. Знання, звичайно ж, краще отримувати від експертів даної галузі, адже на кону ваш власний бізнес та, як мінімум, ваша репутація.

Навчання франчайзингу

Компанія Franchise Capital, яка успішно реалізує послугу аутсорсингу відділу Франчайзинг Franchise Capital франчайзингу, розробила спеціальний навчальний проект з франчайзингу. Тепер у бізнесменів є унікальна можливість пройти навчання у кращих експертів України та стати успішними власниками франшиз (франчайзерами – терміноголія франчайзингу)

Навчання проводять експерти-практики, які мають величезний та унікальний досвід в сфері франчайзингу, як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку. Викладачі знають сферу франчайзингу не просто в теорії, а й на практиці, оскільки успішно розробляють, продають і розвивають франчайзингові проекти на території Європи та країн СНГ.

Розробка франшизи власними руками

В процесі навчання власники бізнесу пізнають всі процеси створення та управління франшизою. Уже під час занять, у підприємця з’явиться унікальна можливість створити власну франшизу, враховуючи особливості його бізнесу. Адже, кожен вид бізнесу потребує індивідуального підходу до розробки та управління франшизою. Під час практикуму, підприємець буде приймати активну участь в груповому нетворкінгу, спільно з такими ж власниками бізнесі, отримає детальну інструкцію та рекомендації щодо просування франшизи на національному ринку.

Бажаєте стати успішним підприємцем, не лише у власному місті, а й за його межами, а можливо, й за кордоном? Втілити вашу мрію в реальність допоможуть експерти Franchise Capital.

Навчання – чудова інвестиція в розвиток власної справи.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×