Роль франчайзингу в розвитку малого і середнього бізнесу

Малий і середній бізнес відіграє важливе значення в розвитку економічного прогресу будь-якої країни. На думку експертів саме, цей вид бізнесу є джерелом інновацій в різних сферах економіки.

Основною проблемою, яка стоїть перед кожним підприємцем, який мріє почати бізнес — це ризики. Багато хто просто не наважується відкрити власний бізнес, тому що боїться втратити вкладені гроші, сумнівається, що зможе гідно конкурувати на ринку. У цьому випадку ідеальним рішенням проблеми є покупка франшизи. Ось чому так багато підприємців все частіше вибирають франчайзинг для побудови власного бізнесу, а особливо першого. Адже, ставши власником франчайзингової точки, франчайзі не тільки може мінімізувати ризики, а й отримати всебічну підтримку з боку франчайзера, а також використовувати відомий бренд на законних підставах.

Практично в кожному секторі існує величезна конкуренція, тому багато підприємців закриваються вже в перші два роки роботи, оскільки не змогли вистояти в конкурентній боротьбіФранчайзинг допомагає малому та середньому бізнесу, надаючи можливість використовувати відому торговельну марку в комерційних цілях, перевірену бізнес-модель, багаторічний досвід, налагоджену систему, синергію керуючої компанії і незалежних партнерів, що дає право на рівних конкурувати з великими корпораціями.

Оскільки франшиза дозволяє отримати вже працюючу бізнес-модель, це стимулює кожного, хто мріє про бізнес, розпочати власну справу.

Крім цього франчайзинг дозволяє франчайзі швидше і без клопоту, наприклад, отримати вигідне місце для організації торгівлі в торговельному центрі або отримати вигідні умови для позики грошових коштів в банку. Адже не секрет, що банківські установи, великі девелопери значно охоче працюють з відомими брендами, які вже завоювали довіру клієнтів і позиціонуються як надійні партнери. Франчайзер також може стати гарантом для отримання кредиту, що вирішує багато фінансових питань для франчайзі на перших етапах побудови бізнесу.

Франчайзинг сприяє розвитку здорової конкуренції і створює нові робочі місця, що безсумнівно позитивно впливає на економіку країни і підвищує соціальний рівень.

Власник франшизи зацікавлений у розвитку франчайзингових точок, тому надає не тільки консультаційну, але і маркетингову, підтримку, проводить навчальні заходи.

Сумлінні франчайзери допомагають партнерам не тільки в організації бізнесу на старті, але і підтримують франчайзі в подальших діях. Це дозволяє уникнути величезної кількості помилок і труднощів, з якими може зіткнутися малий і середній бізнес.

На сьогоднішній момент франчайзинг є найбільш ефективним методом розширення бізнесу. Саме тому успішні бренди вибирають такий спосіб розвитку бізнесу. Можна сказати, що франчайзинг допомагає підвищити ефективність як великого, так і малого бізнесу.

Звичайно ж будь-яка форма ведення бізнесу має не тільки переваги, а й ряд недоліків.

Основними мінусами франчайзингу для франчайзі є:

  • Обмеження свободи дій на відміну від традиційного підприємництва.
  • Швидко вийти з франчайзингової мережі неможливо, оскільки договір комерційної концесії укладається зазвичай на 3 — 5 років.

Франчайзинг дозволяє підприємцю отримати “копію” вже працюючого бізнесу, який вже перевірений на практиці і користується попитом серед споживачів. Отже, франчайзі не потрібно витрачати час і колосальні гроші на рекламу та інші методи стимулювання продажів. Представник малого або середнього бізнесу стає власником надійного підприємства, що сприяє розвитку якісних і прибуткових проектів.

Франчайзер зацікавлений в тому, щоб його партнери могли відкривати бізнес в найкоротші терміни. Тому надає партнеру список надійних постачальників, з якими можна працювати на вигідних умовах, або ж самостійно поставляє необхідну продукцію, сировину та обладнання. Крім цього власник франшизи забезпечує франчайзі методичними матеріалами, чіткими інструкціями до дії, спільно оперативно вирішує поточні проблеми.

Чи не залишає сумніву той факт, що франчайзинг сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, а також позитивно впливає на економіку країни в цілому.

Отримання грамотної консультації щодо правильного вибору та запуску франшизи, дозволяє розвивати успішні франчайзингові проекти, а, отже, і малий бізнесПрофесіонали компанії Franchise Capital пропонують всебічну допомогу у виборі франшизи і укладанні вигідної франчайзингової угоди.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×