Тренди франчайзингу. Медична клініка по франшизі

Всі ми знаємо, що кризовий період дуже сильно впливає на різні компанії. І тому багато перед відкриттям власного бізнесу виявляють плюси і мінуси. Незважаючи на те, що криза — це не найкращий час, щоб починати свою справу, для покупки медичної франшизи це саме відповідний період. Можливо, багато хто запитає: як можна відкрити свій бізнес під час кризи і чому ж це так вигідно? Постараємося докладно розповісти, чому це так.

Перше це те, що для медицини криза не дуже страшна.

Більш того, цю галузь криза торкнулася найменше. Це пов’язано з тим, що люди починають на всьому економити, але тільки не на медицині. Тому, купуючи медичну франшизу великої компанії, ви захищаєте свій бізнес від швидкого банкрутства і забезпечуєте йому стабільне зростання. І це тільки перший плюс.

Другим плюсом є те, що купуючи франшизу, ви також отримуєте повну інформацію про те, як вести цей бізнес.

Це дуже зручно, і це має бути готова відпрацьована система бізнесу, яка неодноразово була перевірена і дуже добре працює.

Також треба пам’ятати, що у великих компаніях завжди є досвід роботи під час кризи і засоби, щоб залишатися на плаву. Це значить, що вам, як мінімум, не доведеться вкладати свої гроші, щоб розробити свій стиль, оформлення, маркетингові матеріали та багато іншого. Франчайзер допоможе відкрити об’єкт, швидко розвинутись, і ви отримаєте вже випробувані часом інструменти для роботи. Це набагато краще, ніж йти своїм шляхом, робити помилки і витрачати на це час.

Також франчайзер, який працює в медичній сфері вже багато років, знає, які інструменти використовувати для отримання більшої виручки, і не дасть зробити помилки, які здійснював сам.

По-третє, вам, як франчайзі, не потрібно мати медичну освіту, адже у вас є підтримка з боку кваліфікованих співробітників франчайзера і ваш кваліфікований персонал.

Наприклад, якщо бізнес представляє з себе забір аналізів і їх подальше дослідження, то про якість також подбає франчайзер, адже часто його силами відбувається саме дослідження відібраних зразків.

Четвертий плюс полягає в тому, що вам не буде страшне коливання курсів валют.

Криза позначається тільки на цінах на імпортні реагенти та обладнання, тому підвищуються і ціни на послуги. Підвищуючи ціни, багато маленьких компаній, які йдуть власним шляхом, часто втрачають клієнтів. А великі компанії можуть діяти по-іншому. Тому вам не доведеться сильно завищувати ціни, і ви не втратите клієнтів.

П’ятий плюс в тому, що ви переймаєте досвід і знання франчайзера, а також ви маєте право використовувати відомий бренд і налагоджену систему з ведення бізнесу.

А в період кризи досвід буде набагато кращим за ваші знання.

Як тільки ви почнете свою справу, у вас буде купа питань, і ви не завжди будете знати правильні відповіді.

Купуючи франшизу, ви будете впевнені в тому, що на ваші запитання завжди зможуть відповісти і не залишать вас з ними віч-на-віч.

Також франчайзери забезпечують повну підготовку персоналу.

Сьома причина, чому вигідно купувати медичні франшизи  це те, що під час кризи медицина це всерівно високодохідна галузь.

Багато хто готовий заплатити величезні гроші, щоб вилікуватися або просто перевірити своє здоров’я, і саме тому криза менше впливає на медицину. Не забувайте, що головною метою цього бізнесу є турбота про людей. Тому ви не тільки заробляєте на цьому, а й допомагаєте людям.

Купивши медичну франшизу, ви забезпечите собі швидкий старт і підтримку навіть під час кризи. У вас менше шансів розоритися, ніж у тих, хто відкрив свій бізнес один. Також статистика показує, що все більше і більше людей стали відвідувати приватні поліклініки, ніж державні.

Багато з тих хто намагаються відкрити власний бізнес самотужки, найчастіше кидають цю справу, навіть не протримавшись і року. Це пов’язано з тим, що йде жорстка конкуренція, і багато хто просто не може вистояти у цій битві, в першу чергу із-за великої кількості помилок. А ті, хто все-таки відкривають бізнес по франшизі, продовжують працювати, тому такий бізнес популярний і затребуваний.

Медичний франчайзинг в країнах СНД за останній час виріс приблизно на 20-25%. Це пов’язано з тим, що у громадян зростає незадоволення по відношенню до державних поліклінік. Це дійсно так, багато приватних поліклінік можуть зробити аналіз будь-якої складності, працюють за зручним графіком і навіть можуть приїхати до вас додому, тому на їх послуги стабільно зростає попит.

Статистика показує, що все більше підприємців у Європі купують франшизи медичних закладів. Це означає, що дуже скоро залишаться тільки великі компанії, у яких потужні ресурси, за спиною великий досвід і знання, накопичені і перевірені роками, і не буде місця маленьким, які просто не переживуть тривалу кризу.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×