Послуги, які можуть допомогти франчайзинговій мережі рости і розвиватися

Якщо ви хочете збільшити кількість франчайзингових точок і утримати існуючих франчайзі, правильні послуги для партнерів можуть бути саме тим, що необхідно для досягнення цієї мети. Щоб краще зрозуміти, як послуги франчайзингу можуть допомогти вашій організації в досягненні цілей, ми хочемо зробити короткий огляд деяких ключових послуг.

1. Бухгалтерські послуги з франчайзингу

Коли справа доходить до бухгалтерських та податкових послуг, у франчайзингових компаній є свої особливі потреби. Турбота про ці потреби – одна з можливостей франчайзера. Робота з досвідченим консультантом з бухгалтерії допоможе оптимізувати податкове навантаження. Це також дасть вам більш кваліфіковане планування та рекомендації щодо мінімізації ваших податкових зобов’язань.

Мало того, що деякі франшизи пред’являють іноді особливі вимоги, але і багато моделей франчайзингу вимагають ще більш спеціалізованих знань. Ресторанні франшизи – перший приклад такого типу організації. Такі фактори, як сезонність і висока плинність кадрів, часто можуть вплинути на грошовий потік і прибуток ресторану.

Готельні франшизи – це ще один тип організації з унікальними вимогами до бухгалтерського обліку. Робота з консультантом з бухгалтерського обліку може допомогти вашій організації скласти бюджет з урахуванням сезонних змін, мінімізувати експлуатаційні витрати і посилити фінансовий контроль. Роздрібна торгівля та автомобільні франшизи – два інших приклади, яким може знадобитися допомога фахівців в таких завданнях, як аналіз грошових потоків і встановлення фінансового контролю.

Незалежно від конкретної галузі, в якій працює ваша франшиза, бухгалтерські послуги допоможуть вашій організації стати на правильний шлях і продовжувати рухатися вперед.

2. Консультаційні послуги з франчайзингу

Цей конкретний тип послуг можна використовувати по-різному. Популярні варіанти включають консультації для нових франчайзі, існуючих франчайзі і потенційних покупців франшиз. Для франчайзі консалтингові послуги можуть допомогти в усьому: від розуміння того, як ефективніше вести операційну діяльність до усунення конкретних проблем в роботі.

3. Юридична допомога з франчайзингу

Робота по франшизі дає неймовірні переваги. Але ця бізнес-структура також пов’язана з безліччю проблем, з якими іншим організаціям не доводиться зустрічатися. Юридична допомога для франшизи – дуже корисна послуга. Ви будете спокійні, знаючи, що належні системи використовуються правильно.

Команда Franchise Capital пропонує широкий спектр послуг, які можуть допомогти вашій організації рости в наступні періоди. Якщо ви хочете докладно обговорити конкретні послуги, ви можете легко зв’язатися з нами через наш сайт.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×