Основи маркетингу франшизи, які необхідно знати

Маркетингові активності – важлива частина будь-якої програми франчайзингу. Збір коштів від різних франчайзі в системі може привести до більшої маркетингової кампанії. З іншого боку, така політика може викликати напругу, якщо деякі франчайзі вважають, що гроші витрачаються не так, як слід було б. Ось чому вам потрібно переконатися, що маркетингова стратегія вашої компанії є надійною. Ось деякі ключові якості гарної програми франчайзингового маркетингу.

Залучає клієнтів

Щоб франшиза була успішною, маркетингова активність всієї мережі повинна залучати багато клієнтів. Якщо франчайзингова мережа може робити це постійно, всі можливі внутрішні конфлікти будуть в більшості нівельовані.

Обговорення маркетингу франшизи

Найбільш успішні франчайзингові мережі дають франчайзі можливість висловити свою думку щодо плану маркетингових активностей. Хоча остаточне рішення буде приймати франчайзер, важливо дати кожному можливість внести свій внесок. Не забувайте, що франчайзі – це люди, які часто взаємодіють з покупцями.

Розумне розподілення ресурсів

Більшість франчайзингових компаній витрачають гроші з маркетингового фонду франшизи на кілька важливих напрямків. Вони можуть покривати витрати, понесені в ході конкретних маркетингових заходів, також ці гроші можуть покрити витрати на виробництво різних видів маркетингових інструментів. Засоби маркетингового фонду також часто використовуються для купівлі інструментів у ЗМІ. Важко витратити достатньо грошей на всі сфери (радіо, відео, друк і інтернет), тому часто виникають скарги на те, що занадто багато грошей витрачається в одній сфері, а інші ігноруються. Ось чому важливо підтримувати хороший баланс між усіма сферами.

Перевірка

Запитайте своїх франчайзі, наскільки добре працює маркетингова стратегія. Ви повинні отримувати чесний і прямий зворотний зв’язок. Запитайте, наскільки добре маркетинговий план працює з точки зору залучення клієнтів. Запитайте, чи вважають вони, що внесок в маркетинговий фонд приносить їм користь. Якщо франчайзі задоволені маркетинговою стратегією, все буде йти добре і можна уникнути багатьох потенційних проблем.

Програма ретельно задокументована

Будь-яка програма стратегічного маркетингу франшизи повинна бути задокументована франчайзером. Хоча у вас, ймовірно, не буде абсолютно всієї маркетингової документації, у вас повинно бути якесь керівництво. Це допоможе вам ефективно вивчити стратегії виходу на ринок.

Маркетинг – найважливіший компонент створення привабливої франчайзингової пропозиції, тому вам слід присвятити йому багато часу і енергії. Надійна маркетингова програма повинна мати хороші матеріали, ефективні системи і легко залучати нових партнерів в бізнес. Чим більше роботи ви вкладете в розробку відмінної маркетингової стратегії, тим щасливішими будете, спостерігаючи результати. І якщо ви хочете бути впевнені, що з самого початку на правильному шляху, послуги з франчайзингового маркетингу від Franchise Capital можуть вам у цьому допомогти.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×