Купівля франшизи в кредит

Стати власником прибуткового бізнесу завдання не з легких. Особливо важко знайти гроші для реалізації проекту. Стартувати з нуля, вклавши роками накопичені гроші досить ризиковано. Адже можна просто “прогоріти”. Можна позичити кошти у родичів, друзів, знайомих. Американські консультанти іронізують, кажучи, що більше половини малого бізнесу в Америці побудовано на гроші FFF (три F). Що означає friends, family, fools, а дослівно – сім’я, друзі і дурні. Але в цьому випадку також є частка ризику, адже якщо бізнес не принесе прибутку і бажаних результатів, то можна зіпсувати відносини з сім’єю або друзями.

Якщо ви втомилися працювати на когось, сидіти в офісі, виконуючи одноманітну роботу і хочете стати підприємцем – купівля франшизи ідеальний варіант відкрити власний бізнес. Це абсолютно реально! Навіть якщо ви не знаєте з чого почати і не маєте підприємницького досвіду.

Не знаєте яка послуга або продукт, будуть користуватися попитом серед споживачів – є перевірені і прибуткові франшизи. Чи не володієте достатніми знаннями ведення бізнесу – сумлінні франчайзери завжди навчать, нададуть необхідну інформацію і поділяться практичними навичками. Недостатньо коштів – можна взяти кредит на купівлю франшизи. На сьогоднішній день вже існують вигідні і до того ж доступні кредитні програми для потенційного франчайзі. Так, що головне – це прагнення, завзятість і велике бажання розвивати власний бізнес.

Кредити під франшизу в Європі

За останні кілька років в країнах ЄС спостерігається стрімке зростання розвитку бізнесу за системою франчайзингу. Не секрет, що всесвітньо відомі бренди стали успішними саме завдяки системі франчайзингу. Мережі магазинів, кафе, ресторанів, які знає весь світ розвивали і продовжують розвивати бізнес за допомогою франчайзингу.

договір франчайзингу

У країнах Європейського Союзу до 60% економіки складає франчайзинговий бізнес. Ця модель бізнесу розвивається в основному за рахунок цільового кредитування. Франчайзі може отримати від держави спеціальний грант, особливі умови кредитування під низький відсоток.

Ситуація в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані, Киргизстані значно інша. Зазвичай в країнах СНД банки декларують готовність кредитувати франчайзинговий бізнес, а на ділі все ж не поспішають ризикувати. І охоче надають кредит на франшизу тим підприємцям, у яких вже є власний бізнес.

Але спробувати потрібно. Сьогодні багато прикладів того, як вчорашні наймані працівники, стали успішними підприємцями, не маючи солідного капіталу. Інвестувати капітал найкраще в перевірений і прибутковий бізнес. Найкраще для цього підходить франшиза. Франшиза – це шлях до успішного ведення бізнесу.

Перший крок – це вибрати “свою” франшизу з каталогу компанії Franchise Capital. Тому не зволікайте, дійте, а ми допоможемо! Звертайтеся.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×