Купівля франшизи: навіщо вам потрібен юрист?

Іноді розчаровані недосвідчені франчайзі звертаються в нашу компанію і питають поради. У більшості випадків вони відразу зізнаються, що не спромоглися проконсультуватися з досвідченим юристом перед покупкою франшизи. Щоб уберегти вас від подібної помилки, ми склали список основних причин, через які люди не звертаються до юристів, і обґрунтувань, чому вони повинні були це зробити.

1. Я був впевнений, що це надійна франшиза! Я особисто перевіряв інформацію.

Це може бути дійсно непогана франшиза, це може бути просто велика франшиза, або відома франшиза. Хороша репутація франшизи важлива, але не менш важливо, що зазначено в договорі франчайзингу. Скористайтеся послугами юриста з франчайзингу!

2. Я прочитав запропонований договір франшизи, він виглядав досить простим.

Та невже? Ви добре знаєте, що таке франчайзинг і що відбувається в кінці терміну дії договору? Ви знаєте, що станеться з вашим бізнесом в кінці дії договору? Ви чітко знаєте, які ваші зобов’язання і що вам загрожує в разі їх невиконання або часткового невиконання? Ви прекрасно розумієте скільки існує способів, коли ви можете втратити свій бізнес? Скористайтеся послугами юриста з досвідом у франчайзингу!

3. Мені необхідно інвестувати гроші в запуск бізнесу, а не оплачувати послуги юристів.

Відкриття нового бізнесу пов’язане з великими витратами, зазвичай це ремонт і обладнання, професійна команда і реклама, маркетинг і страхування. Грамотна юридична консультація це теж форма інвестицій, вона гарантує, що ви будете належним чином озброєні знаннями, щоб максимально ефективно використовувати свої нові бізнес-можливості. Скористайтеся послугами юриста при купівлі франшизи!

4. Немає сенсу платити юристу, франчайзер все одно умови договору франчайзингу не змінить.

Як правило, франчайзери не змінюють всі умови відповідно до вимог окремих осіб, але деякі договору франчайзингу більш обтяжливі, ніж інші. Час з’ясувати, у що ви вплутуєтеся, до того, як ви підпишете документ, а не після. Скористайтеся послугами франчайзингового юриста.

5. Хлопець, який займався продажем франшизи у нашого знайомого, подивився документ.

Франчайзинг – це дуже специфічна область, в якій потрібні консультанти і чим більше у них практики, тим краще. Це повинні бути консультанти з франчайзингу, підкреслюємо “з франчайзингу”, не з податків або бухгалтерії, не з маркетингу або автоматизації процесів. При укладанні угоди купівлі франшизи, єдиною альтернативою таким консультантам, може бути тільки досвідчений юрист, який знає, що слід, а що не слід включати в договір франчайзингу. Юрист, який розуміє можливі наслідки по кожному пункту. Ще однією важливою особливістю є те, що і консультанти з франчайзингу і юристи з хорошим досвідом у франчайзингу знають більшість гравців з цієї сфери. Використовуйте консультанта з франчайзингу або досвідченого юриста. Інших варіантів немає!

6. Я придбав існуючу франшизу, і минулий власник франшизи шоворив, що договір франчайзингу в порядку.

Що ще він збирався сказати? Можливо, він відчайдушно намагався вибратися з цього пекла. Скористайтеся послугами досвідченого юриста!

7. Не вистачило часу.

Якщо франчайзер давить на вас і змушує швидше підписати договір франчайзингу, зробіть великий крок назад! Ви повинні отримати всю необхідну інформацію для прийняття обґрунтованого рішення принаймні за 14 днів до того (міжнародна практика), як вам доведеться щось підписувати. Це дає вам час … Так, звернутися до правильного юриста.

8. Я не довіряю юристам.

Напевно, раніше у вас був поганий досвід? Подолайте цей сумнів. Вам потрібен професіонал, який допоможе вам прийняти правильне рішення. Почніть з прийняття правильного рішення прямо зараз. Немає виправдання зрізанню кутів при купівлі франшизи! Скористайтеся послугами юриста Franchise Capital!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×