Компанія Franchise Capital – ваш надійний франчайзинговий партнер!

Хто ми?

Олександр Алєксєєнко Кунашівка
Олександр Алєксєєнко, засновник Franchise Capital

Franchise Capital – міжнародна консалтингова компанія, що надає консультування і подальший супровід всіх процесів франчайзингового бізнесу, починаючи від розробки концепції франшизи та закінчуючи аутсорсингом відділу франчайзингу. На сьогоднішній день Franchise Capital працює в 4 країнах світу (Україна, Білорусь, Казахстан, Киргизстан) і реалізує проекти, що охоплюють всю Східну Європу і Центральну Азію. Компанія Franchise Capital заснована практикуючим експертом Олександром Алєксєєнком, який з 2009 року успішно створює і розвиває франчайзингові проекти в різних сферах бізнесу.

Ми знаємо, що сьогодні франчайзинг є потужним інструментом розвитку компаній. Разом з тим, франшиза повинна бути «підйомною» і економічно доцільною як для її власника, так і для кожного покупця. Команда Franchise Capital володіє експертизою і багаторічним практичним досвідом, що дозволяє в стислі терміни і за розумну вартість організувати комплексний процес для кожного конкретного клієнта.

Наші послуги

Компанія Franchise Capital створена з метою надання кращих в своєму класі послуг в сфері франчайзингу для стартапів, існуючих компаній та інвесторів. Основними послугами є:

 • Розробка/упаковка франшизи «під ключ». Включає в себе реінжиніринг існуючих бізнес-процесів під франчайзингову модель з подальшою розробкою систем управління та розвитку франчайзингової мережі.
 • Розробка маркетингової стратегії просування франшизи з Якісна франшизадетальною розробкою каналів і інструментів просування.
 • Створення сайту або landing page для продажу франшизи. Його ефективне просування.
 • Створення короткого відео, яке продаватиме вашу франшизу.
 • Лідогенерація (пошук потенційних партнерів) за допомогою digital-маркетингу.
 • Відділ франчайзингу за запитом. Передбачає передачу на аутсорсинг процесів побудови франчайзингової мережі, дозволяючи замовнику зосередитися на головному – розвитку бізнесу.
 • Вихід з франшизою на зовнішні ринки – розробка індивідуальної стратегії виходу, адаптація пакету франшизи під умови конкретної країни, можлива участь в переговорах.
 • Консультації та пошук варіантів рішень з питань побудови, розвитку, контролю, продажу франчайзингової мережі.

Наші клиєнти

Наші послуги в основному орієнтовані на три категорії клієнтів:

 • Компанії, що бажають підвищити впізнаваність, ефективність і прибутковість бізнесу за допомогою його масштабування за системою франчайзингу.
 • Власники франшиз (франчайзери).
 • Майбутні і діючі підприємці, які розглядають купівлю франшизи як бізнес-модель зі стійким фундаментом і мінімальним ризиком для інвестицій.

Це компанії з різних країн, з різною кількістю співробітників, що працюють в різних галузях і сферах бізнесу, таких як: виробництво, торгівля, послуги для населення, послуги для бізнесу, освіта, НoReCa, IT, медицина, beauty, fashion, спорт, нерухомість, логістика, аграрна сфера та багато-багато іншого.

Про принципи

Консультанти Franchise Capital – це висококваліфікована група експертів з різних країн і з різних сфер бізнесу (менеджмент, фінанси, систематизація бізнес-процесів, маркетинг, продажі, юридична сфера, HR), які мають вагомі досягнення в сфері франчайзингу, а також внесли величезний вклад в розвиток підприємництва в цілому. Більшість наших консультантів, крім консалтингової діяльності, мають багаторічний досвід роботи як в якості франчайзера (власника франчайзингового бізнесу, корпоративного керівника франчайзингового проекту), так і в якості франчайзі (покупця франшизи). Наша команда старанно працює, щоб кожен наш клієнт міг зосередитися на тому, що він робить краще за все.

Franchise Capital логоМи вибрали сегмент ринку, в якому бачимо перспективу і можливість найкращим чином застосувати наші знання, практичні напрацювання і успішний досвід. Команда Franchise Capital сформована з експертів, що спеціалізуються на оцінці та консультаційної корекції економічної, юридичної, маркетингової та управлінської складової бізнесу компаній. До цього списку необхідно додати надання послуг аутсорсингу відділу франчайзингу. Все це дозволило нам вийти на ринок з новим комплексною пропозицією в сфері франчайзингу. Саме такий підхід ми вважаємо правильним і чесним в конкурентній боротьбі.

Про франчайзинг

Франчайзингова модель розвитку бізнесу дуже індивідуальна і дуже перспективна одночасно. Вона не терпить штампів. Успішний досвід реалізації франшизи неможливо застосувати в якості шаблону для тиражування бізнесу в рамках будь-якої іншої компанії. Навіть якщо мова йде про аналогічну сфері. Підготовка компанії до продажу її франшизи може вважатися успішною, коли враховані абсолютно всі особливості і розписані всі процеси – від аудиту і корекції бізнес-моделі франшизи до виходу філії на прибуток. У нашій практиці є приклади франчайзингових проектів, які з першого місяця існування показали свою прибутковість. На наш погляд, їх успіх полягає в комплексному підході до ведення бізнесу. Саме цей підхід і став основою нашої практики.

Особливості ведення бізнесу

Наша істотна відмінність полягає в наданні послуг аутсорсингу відділу франчайзингу. Зараз можна сміливо заявити, що до виходу Franchise Capital на ринок жодна консалтингова компанія в Україні не підходила до цього питання комплексно, вирішуючи лише ряд розрізнених завдань з упаковки франшизи. Ці умови диктував ринок, оскільки власники бізнесу часто розглядали розвиток компанії за франчайзинговою схемою лише в розрізі вдалого продажу франшизи. Наш підхід до розробки і просування франчайзингової моделі заснований не на швидкого прибутку для компанії, а на її перспективності та конкурентоспроможності в подальшому.

Наші переваги

 • Команда професіоналів з різних сфер бізнесу. Ми прагнемо бути кращими у всьому, що ми робимо. Франчайзинг для нас – не просто робота, а й улюблена справа, в якій ми постійно вдосконалюємось.
 • Ми маємо багаторічний досвід реалізації франчайзингових проектів в різних сферах бізнесу, різної складності на вітчизняному та міжнародних ринках.
 • Повний спектр професійних послуг, необхідних для побудови успішної франчайзингової мережі «з нуля».
 • Глибоке розуміння основних бізнес-процесів. Маємо практичний досвід і знання, враховуємо особливості мікро, малого і середнього бізнесу не тільки на етапі запуску, але і в процесі функціонування компаній.
 • Індивідуальний, а не шаблонний підхід до реалізації кожного проекту. Спільна з замовником реалізація проекту, з урахуванням раніше визначених цілей.
 • Фокус на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами. Приділяємо велику увагу всім деталям проекту.

Наша місія

Ми прагнемо бути визнаним експертом і лідером галузі, допомагаючи нашим клієнтам досягати успіху, максимально ефективно вибудовуючи і розвиваючи їх франчайзинговий бізнес. Тим самим сприяючи формуванню культури підприємництва та економічному прогресу на національному та міжнародному рівнях.

Наша мета

Працювати з кращими представниками бізнесу, допомагаючи їм отримувати прибуток і задоволення від створення і розвитку франчайзингового бізнесу.

Ласкаво просимо до Franchise Capital – вищої ліги франчайзингу!

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×