Інструменти локального маркетингу франшизи

Оскільки всі франчайзери (власники франшиз) хочуть, щоб даний рік був більш успішним, ніж попередній, перед ними постає непросте питання — як найкраще цього домогтися? Ключ до успіху — у вашій маркетингової стратегії, як і у випадку з будь-якими іншими маркетинговими активностями, ви зобов’язані і далі розвивати свій бренд, паралельно залучаючи нових потенційних клієнтів. Ми вирішили вам нагадати три вектори, на які ви повинні зосередити свою увагу, як для побудови бренду, так і для лідогенерації.

Зосередьтеся на локальному маркетингу

Це особливо важливо для власника франшизи, що працює над впізнаваністю бренду на національному рівні. Ви повинні бути впевнені, що ваша локальна рекламна кампанія вибудовує певний зв’язок з місцевою спільнотою і одночасно з національним брендом. Локальні рекламні акції повинні доповнювати будь-які активні національні рекламні кампанії. Один з кращих інструментів для просування на локальному рівні за допомогою місцевих радіостанцій. Це особливо важливо, якщо значний відсоток ваших клієнтів молоді люди. Молодь постійні споживачі, тому гроші, витрачені на рекламу в правильних торговельних місцях або радіостанціях, принесуть свої дивіденди. Крім того, спробуйте скористатися безкоштовною або недорогою місцевою пресою. Якщо це буде мати певний ефект, можете спробувати більш дорогі видання. Нарешті, переконайтеся, що в рекламній кампанії у вас вказано місцевий номер телефону. Використання іноземних номерів телефонів робить вашу франшизу занадто “далекою”.

Інтегруйте свою франшизу в соціальні мережі

Незалежно від конкретних платформ соціальних мереж, які ви використовуєте, наявність самої можливості для людей залишати коментарі про ваш бізнес допомагає вам його адаптувати до місцевої громади. У кожної спільноти є свої відмінності в різних країнах, і чим краще ви зможете зрозуміти і задовольнити місцеві потреби і бажання ваших клієнтів, тим більш успішним ви будете.

Переконайтеся, що у вас сильна присутність в інтернеті

Хоча соціальні мережі життєво важливі, це всього лише один з компонентів сильної стратегії інтернет-маркетингу. Ваш веб-сайт повинен мати не тільки якісний контент, але він повинен бути орієнтований на місцеву спільноту. Контент повинен бути зрозумілим і актуальним для місцевого споживача і інформувати його про важливі новини. Цей тип інформації повинен мотивувати людину вчинити певну дію, пов’язану з вашим продуктом або франшизою. Саме за допомогою вашого сайту ви можете залучати потенційних клієнтів або франчайзі, і працювати над тим, щоб перетворити цих людей в нових клієнтів або партнерів для вашої франшизи.

Хоча всі три з перерахованих вище маркетингових інструментів необхідні для успіху, ви повинні спочатку почати з плану їх реалізації. Створивши правильний маркетинговий план, ви зможете розумно витрачати свій маркетинговий бюджет і отримати найкращі результати за свої гроші. Переконайтеся, що ви розумієте, чого намагаєтеся досягти на кожному етапі свого плану, перш ніж витрачати гроші. А, маючи можливість відстежувати свої результати, ви зможете змінювати свою маркетингову стратегію в міру необхідності протягом року.

Якщо вам потрібна допомога з вашим маркетингом франшизи, дізнайтеся, як ми можемо вас підтримати, звернувшись через форму зворотного зв’язку на нашому сайті або за контактним номером телефону.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×