Франшиза для початківців

Купівля франшизи не гарантує, що ваш бізнес буде 100% успішний. Початківці часто помиляються і роблять серйозні помилки. Підприємці зі стажем готові допомогти і розповісти, які помилки найпоширеніші і чого не варто робити.

Франчайзинг – це те, що допомагає початківцю запустити свій бізнес, співпрацюючи з успішною організацією. Можна почати з невеликих вкладень. Придбати франшизу можна в будь-якій вподобаній сфері.

Найважливішим є те, що необхідно вивчити всі надані умови франшизи, а потім вибрати найкраще з них. На жаль рідко існує статистика співпраці з такими проектами, які пройшли невдало і провалилися. Дуже багато допускають грубі, але схожі помилки. Все тому, що новачки не хочуть вчитися на помилках досвідчених бізнесменів, думаючи, що у них все вийде і без цього.

Франшиза для початківцівБільша частина вважає, що краще укласти багато договорів. Спочатку це може здатися правильним рішенням, тому що проект буде затребуваний, а значить, і прибуток буде приносити в кілька разів більше. Але це тільки омана, тут все набагато серйозніше. Якщо ви вибираєте проект, то для початку знайдіть можливості вивчити досвід попередніх підприємців, дізнайтеся причину невдач і втрат. Гарна вивіска і цікава статистика – це не ті характеристики, за якими можна судити про вигідність пропозиції. За цим може ховатися слабкість пропозиції. У країнах СНД поки що не з’явилася база, де можна відстежити всю статистику і аналіз франчайзингових проектів. Але можна знайти підприємців, які співпрацювали з будь-якою компанією, і поспілкуватися з ними, дізнатися їхню думку про даний проект.

Якщо ви вирішили вкласти гроші в покупку франшизи, то вивчіть ринок.

Багато хто припускає цю помилку, сподіваючись на абияк. Перегляньте всю інформацію по містах і населених пунктах, адже десь цей проект буде затребуваний, а десь просто не принесе прибутку і зійде нанівець. Також варто враховувати і попит на дану пропозицію, шукати конкурентів і дізнаватися, наскільки вони довго на ринку і яка їхня прибутковість. Враховується і чисельність міст. Проводьте всі дослідження і вивчення умов самостійно. Оцініть заздалегідь всі ризики і недоліки. Якщо у вас немає такої великої кількості часу або певного досвіду – зверніться до консультантів з франчайзингу.

Ще однією популярною помилкою є думка про те, що бренд — це запорука успіху. Звичайно, відома марка Франшиза для початківцівбуде викликати довіру та інтерес у клієнтів. Але існує одне «але». Великі організації не сприймають дрібний бізнес як партнерів. Адже якщо ви порушите хоч один пункт договору, з вас буде взяти величезний штраф. Будьте впевнені в собі і своїх силах, але все повинно бути в міру, інакше ви просто самі себе втопите. Також в таких справах варто довіритися думки досвідченого юриста і франчайзингового брокера. Вони допоможуть вам правильно оцінити потенціал і передбачити всі можливі ризики.

Навчіться вести переговори з представниками компанії.

Або не укладайте договір до тих пір, поки не дізнаєтесь всі умови і не вдаватиметесь в усі деталі. Не соромтесь задавати питання і зачіпати фінансову сторону, адже ви маєте на це повне право. Якщо у вас виникнуть розбіжності або вам відмовлять в ваших проханнях, то не йдіть на укладення договору франчайзингу.

Франшиза для початківцівКожен початківець мріє створити бізнес, витративши на це мінімум коштів. Вони припускають, що зможуть отримати більший прибуток без праці. І таких проектів на ринку дуже багато. Кожен хоче заробити на халяву. Але якщо ви вибираєте таку модель бізнесу, то ви можете наразитися на серйозну конкуренцію. Не відмовляйтеся від складних проектів. Конкурентів в цій області буде менше і розкрутитися варіантів буде більше. На простому проекті можна швидко прогоріти, так нічого і не заробивши.

Кожен з нас мріє отримувати прибуток від улюбленої справи. Але не всім це вдається. Найчастіше перед початківцями постає питання про те, що вибрати хобі або заробіток. І повірте, тут дійсно є над чим подумати і потрібно дати правильну відповідь, попередньо все зваживши. Але бізнесмену не рекомендують поєднувати хобі з заробітком. Адже це дуже серйозна і важка праця вивести проект на пристойний дохід.

Запорука успішного бізнесу – досвідчені професіонали і кваліфіковані співробітники. Не варто шкодувати грошей на гідну оплату праці працівників. Якщо ви знехтує цим, то ризикуєте втратити набагато більше.

На останок хочеться відзначити: не потрібно нічого боятися. Пам’ятайте про те, що відомі і багаті люди теж колись починали все з нуля. Щоб досягти успіху, проаналізуйте все, аж до дрібниць. Найголовніша помилка початківців – це незнання всіх тонкощів бізнесу. Якщо ви навіть і зробили помилку, то не варто відмовлятися від реалізації своїх планів. Трохи повчившись, ви все-таки стане професіоналом своєї справи.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×