Франчайзер: час перезавантаження

Сутність франчайзера можна звести до кількох компонентів:

  1. БАЧЕННЯ (франчайзер бачить те, що інші ще не бачать)
  2. ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ (особливо при виборі франчайзі і членів команди)
  3. НАДИХАЄ (допомагає своїм франчайзі і членам команди реалізувати свій потенціал)
  4. ПІДТРИМУЄ (давайте не забувати в чому суть франчайзингу)

Ці основні функції успішного виконання ролі франчайзера особливо не змінилися. Але підходи і методи дійсно змінилися. В недалекому минулому модель поведінки франчайзера можна було побачити в образі маестро, що диригує виступом оркестру.

Задача управління

Сьогоднішній образ франчайзера в дії ближче до образу лідера рок-групи, роль якого полягає в тому, щоб дати окремим інструменталістам свободу процвітати у вільних, але гармонійних рамках.

Задача координації

Ще одну відмінність можна побачити в мотивації франчайзера. Гонитва за матеріальними винагородами за рахунок франчайзі сьогодні менш поширена. В даний час франчайзер, швидше за все, буде шукати сенс і мету в роботі, яка узгоджується з почуттям особистої самореалізації і місії. Адже не забувайте, що більшість франчайзерів розвивають не тільки франчайзингові мережі і живуть виключно тільки за рахунок цього, а й власні підприємства.

Якості франчайзера

Характеристики або якості, якими повинен володіти справжній франчайзер, щоб виділятися з натовпу, не змінилися. Діючі сьогодні, як і в минулому, такі:

  • Готовність вести (бути веденим набагато легше, ніж вести)
  • Бажання досягти успіху (франчайзер-лідер ніколи не зупиняється на досягнутому)
  • Харизма (магнетизм, яким володіють справжні франчайзери, який привертає до них людей).

Ось ще один спосіб висловити це. Справжній франчайзер це:

  • Той, хто якщо не знає… то запитує своїх франчайзі або команду
  • Той, хто знає… і вчить, ділиться
  • Той, хто вчить інших… і практикує сам

Правду кажучи, франчайзер це не просто функція або статус, титул, спадок… а, скоріше, авторитет, досвід, вплив, майстерність, мудрість і особливо відносини.

Так що будьте франчайзером мудрим (вище багатство, яке ми маємо) і відповідальним (це не борг або зобов’язання, а цілеспрямоване використання ваших здібностей і реалізація вашого потенціалу).

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×