5 причин, чому жінки і франчайзинг – ідеальний діловий союз

В останні місяці багато уваги приділяється безлічі перешкод, з якими зустрічаються жінки в своєму професійному житті. Одна з найбільш обговорюваних тем – жінки і підприємництво. Зокрема, є багато вагомих причин, через які жінки і франчайзинг – це дійсно успішний бізнес-союз. Ми хочемо виділити 5 основних причин, через які жінки і франшизи ідеально підходять для ведення бізнесу.

1. Реалістичний ризик

У багатьох ділових ЗМІ можна знайти безліч історій про чоловіків-підприємців, які йдуть на великий ризик і пожинають довгоочікувані плоди. Однак часто є зворотна сторона медалі це реальні історії чоловіків, які йдуть на неоправданий ризик і в кінцевому підсумку втрачають свій бізнес. У чому відмінність жінок, так це в їх здатності повністю прорахувати ситуацію, а потім йти на розумний ризик, якщо це дійсно має сенс.

2. Постійно покращуйте стандарти

Існує безліч даних, які показують, що в професійному або особистому житті жінки постійно перевищують і прагнуть до покращення мінімально допустимих стандартів і дійсно вкладають якість в те, що вони роблять. З огляду на міцний фундамент, який закладає франчайзинг, і якщо до нього додати високу якість, то це буде великою і незаперечною конкурентною перевагою.

3. Частіше створює стійкий баланс між роботою та особистим життям

Ще одна проблема, яка привертає багато уваги в ділових ЗМІ це чоловіки-підприємці, які витрачають на роботу кожну годину свого дня. Хоча іноді це може окупитися, це просто неефективно і часто призводить до вигоряння. Це також може спонукати людей приймати неправильні рішення. І хоча жінки працюють неймовірно відповідально, вони набагато краще розуміють цінність якісного робочого часу і як і раніше живуть поза бізнесом, замість того, щоб сподіватися, що кількість витрачених годин, теж хороша інвестиція.

4. Вміння працювати в команді

Франчайзинг створює основу для успіху. Але власнику і раніше необхідно вкладати час і зусилля, щоб досягти цього успіху. У більшості сфер бізнесу командна взаємодія грає величезну роль в розвитку і відкритті нових можливостей. Жінки чудово вміють створювати сильні професійні команди. Не менш важливо, що жінки розуміють, що ці команди вимагають турботи і приділяють їм необхідний час, щоб дійсно отримати максимальну віддачу.

5. Будьте гнучкими

Ведення бізнесу вимагає адаптації до нових викликів і умовам. Тільки погляд в одну сторону зазвичай веде до застою або навіть невдачі. Жінки-підприємці розуміють цінність гнучкості і не бояться змінювати курс, пропонуючи різні ініціативи, якщо це найбільш розумно.

Якщо ви берете участь у створенні, маркетингу, продажу або розвитку франшизи, обов’язково ознайомтеся з експертними послугами, пропонованими Franchise Capital. Разом ми здатні на більше!

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×