5 кроків до успішного SEO для франшизи

SEO означає пошукову оптимізацію. По суті, ця практика – просто спосіб забезпечити, щоб бізнес-сайт відображався у верхній групі результатів, коли хтось шукає релевантну ключову фразу. Оскільки Google постійно розвивається, кращі методи SEO в цьому році виглядають зовсім інакше, ніж кілька років тому.

Щоб переконатися, що ви на правильному шляху з SEO, ми хочемо виділити 5 кроками для успіху франчайзингового SEO.

1. Почніть з ключових сторінок

Франчайзери часто бувають шоковані перспективою зануритися у нюанси SEO свого бізнесу. Ось чому ми рекомендуємо починати з найважливіших сторінок. Правильні відправні точки включають вашу домашню сторінку, про нас або про компанію, головну сторінку блогу і сторінки продуктів/послуг. Час і ресурси, витрачені на правильну настройку цих сторінок, можна потім використовувати в якості шаблону для всіх інших сторінок і онлайн-ресурсів.

2. Створення комплексної онлайн-присутності

Кращі рейтинги приходять зі збалансованої і комплексної присутності в мережі. Замість того, щоб потрапити в пастку пошуку ярликів, зосередьтеся на способах поширення інформації про свою франшизу в інтернеті. Більше людей, які знають про вашу франшизі, призведе до того, що більше людей будуть говорити про неї, що, в свою чергу, природним чином буде генерувати типи посилань, які так важливі для хорошого ранжирування в Google.

3. Оптимізуйте сторінки розташування

У деяких франшиз є підсторінки для різних місць. Інші використовують окремі веб-сайти для кожного місця розташування. І багато франшиз використовують гібридний підхід. Незалежно від того, де ви знаходитесь в цій схемі, ви повинні бути впевнені, що клієнти на кожному цільовому ринку зможуть легко знайти потрібну, а головне актуальну інформацію.

4. Дізнайтеся про місцевість

Це безпосередньо пов’язано з вищевикладеним. Спосіб, яким Google ранжує і відображає результати локального пошуку, відрізняється від загальних запитів. У міру того, як все більше людей виконують пошук зі своїх мобільних телефонів, повна локалізація стає ще більш важливою. Одна з основних речей, про які слід пам’ятати це те, що Google хоче підтвердити, що компанії мають присутність в регіонах. Цитування NAP (ім’я, адреса і номер телефону) є ключовим способом їх вимірювання. Забезпечення узгодженості NAP у всіх основних каталогах дуже допоможе місцевим рейтингам.

5. Тримайтеся за довгий хвіст

Довгий хвіст відноситься до ключових фразах, які мають точний таргетинг, але не отримують великого обсягу пошуку. Що робить довгий хвіст таким привабливим, так це менша конкуренція за перші кілька місць. Ці цілеспрямовані ключові фрази також мають чіткий намір, що робить їх відмінними для перетворення лідів з пошуку в реальних клієнтів. Інтеграція контенту з довгим хвостом в вашу стратегію SEO дуже розумний вибір.

Якщо вам потрібна допомога експертів у створенні правильного плану SEO і його втіленні в життя, обов’язково дізнайтеся, як вам може допомогти команда Franchise Capital.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×