3 способи допомогти вам з франшизою

Незалежно від того, починаєте ви розвивати франшизу власного бізнесу або вирішили купити франшизу вже існуючого. Ви ще можете зробити 2021 рік чудовим роком для своєї компанії. Якщо вам цікаво, що вам потрібно для цього, ми поділимося трьома важливими блоками послуг, в яких команда наших експертів по франчайзингу може надати підтримку.

1. Навчання і консультування у всіх процесах франчайзингу

Без ефективних програм навчання і періодичних консультацій у сфері франчайзингу навіть кращий бренд в кінцевому підсумку досягне стелі зростання. Ще одна тривожна новина полягає в тому, що сила бренду може бути ослаблена в результаті накопичених неправильних рішень, що приймаються в рамках операційного управління франчайзинговою мережею.

Оскільки застій і розмивання бренду – це проблеми, з якими жодна франчайзингова мережа не хоче мати справу. Ви з полегшенням дізнаєтеся, що наші послуги з навчання та консультування можуть допомогти вам уникнути цих проблем. За допомогою цих послуг ви зможете гарантувати, що ваш франчайзинговий бізнес залишиться на правильному шляху. Наші послуги з навчання та консультування з франчайзингу також можуть допомогти забезпечити захист вашого бренду та репутації вашої франшизи.

2. HR-послуги у сфері франчайзингу

Є кілька причин, за якими франчайзингові HR-послуги так важливі як для нових, так і для вже існуючих організацій. Зниження плинності кадрів, підвищення професіоналізму всієї організації і виявлення областей, які коштують більше, ніж вони повинні – ось кілька прикладів того, що може зробити ця конкретна послуга.

У Franchise Capital є безліч способів допомогти франчайзинговим компаніям з їх кадровими завданнями. Найчастіше ми починаємо з повного кадрового аудиту. Використовуючи інформацію, яку ми збираємо в ході цього аудиту, ми можемо скласти керівництво для співробітників. Ми також можемо надати аутсорсинговий штат персоналу для відділу франчайзингу. А також послуги постійного навчання, які підвищують ефективність, підтримують високий моральний дух співробітників і франчайзі і зводять до мінімуму плинність кадрів.

3. Юридичні послуги у сфері франчайзингу

Хоча прийняття рішення про створення франшизи власного бізнесу або купівлі франшизи існуючого бізнесу може забезпечити значне зростання, існує безліч вимог, пов’язаних з цим кроком.

Як для нових, так і для вже існуючих франчайзерів наші юридичні послуги в сфері франчайзингу ефективні і доступні. Скориставшись нашими юридичними послугами в сфері франчайзингу, ви будете спокійні, знаючи, що у вас немає проблем юридичного характеру, які в кінцевому підсумку можуть викликати проблеми для вашого бізнесу або бізнесу ваших франчайзі.

Якщо ви хочете докладніше обговорити всі наші послуги для франчайзерів і майбутніх франчайзі, ми рекомендуємо вам зв’язатися з нами, використовуючи нашу сторінку контактів або зателефонувавши нам по телефону.

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×