Купити франшизу Бінокль Кава

Франшиза Бінокль Кава
 • Країна походження
  Україна
 • Рік заснування
  2017
 • Рік запуску франчайзингу
  2020
 • Власних об'єктів
  15
 • Франчайзингових об'єктів
  108
 • Iнвестиції від
  4990 $
 • Зокрема паушальний платіж
  1000 $
 • Період окупності, від
  8 мiс.
 • Майстер-франшиза
  Доступно
 • Цікавить
  Україна

Галерея

Відео

Поділитися франшизою

Як зрозуміти, чи підходить вам франшиза цифрової кав’ярні від “Бінокль Кава”?

Цифрові кав’ярні самообслуговування від “Бінокль Кава” сьогодні впевнено відвойовують свою долю ринку у класичних кав’ярень стріт-фуд формату. І причин для цього декілька:

 1. Каси самообслуговування — загальносвітовий тренд. Люди втомилися стояти у чергах. А цифрові кав’ярні — це справді швидко та зручно.
 2. Кава у цифрових кав’ярнях від “Бінокль” максимально схожа на ту, яку готує бариста. Це досягається завдяки професійно налаштованому обладнанню, високоякісним зернам, натуральному, а не сухому молоці.
 3. Маржинальність наших кавапоїнтів набагато вища, ніж у звичайних кав’ярень. Адже таку кав’ярню може обслуговувати одна людина. Не потрібно оплачувати послуги бухгалтера та бариста. Плюс – оренда площі для цифрової кав’ярні в десять разів дешевша, ніж приміщення для звичайної кав’ярні.

Отож, давайте підсумуємо. Ринок споживання кави трансформується. Цього хочуть самі споживачі. Плюс — бізнес завжди рухається туди, де вища доля чистого прибутку.

Чому варто задуматися над інвестицією у франшизу “Бінокль Кава”?

Як зрозуміти, що саме вам підходить франшиза кав’ярень самообслуговування від “Бінокль Кава”? Давайте розбиратися. Отож, вам варто задуматися над інвестицією у нашу франшизу, якщо ви:

 1. Не хочете, аби інфляція з’їдала ваші заощадження.
 2. Вас цікавить бізнес з невеликим порогом для входу та швидкою окупністю.
 3. Вам важливо, щоб адміністрування бізнесу не займало надто багато часу та не заважало основній роботі.
 4. Шукаєте надійну компанію-франчайзера, яка знає ринок від А до Я і дійсно зможе підставити вам своє плече, коли це буде потрібно.
 5. Хочете інвестувати у справді перспективний проєкт, який буде приносити гроші попри пандемії та будь-які інші зовнішні чинники.

Франшиза цифрової кав’ярні від “Бінокль” коштує від $4 990. Тому поріг для входу в такий бізнес доволі низький. До слова, для того, аби відкрити звичайну кав’ярню стріт-фуд формату може знадобитися 10-15 тисяч доларів. І ризик прогоріти, коли робиш усе сам, дуже високий. Повністю окупається наша цифрова кав’ярня за період від 8 до 14 місяців.

Тепер про адміністрування. На обслуговування загалом потрібно до години на день. А стежити за станом справ можна за допомогою смартфону. Також наша компанія забезпечує партнерів усіма необхідними витратними матеріалами. Ми маємо власну обсмажку кави: завдяки цьому наші франчайзі отримують дійсно якісну сировину без жодних затримок. 

Ми знаємо, що ви не любите читати кілометрові альманахи, тому пропонуємо вам вже зараз залишити заявку на зворотний зв’язок. І наші менеджери розкажуть за франшизу особисто. 

А поки ви чекаєте на дзвінок, подивіться наше відео.

Якщо  пити, то каву!

Якщо франшиза, то Бінокль Кава!

ТОП-10 франшиз

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Звертаємо Вашу увагу, що всі показники обсягів інвестицій, прибутковості і окупності в усіх франшизах, опублікованих на сайті Franchise Capital, як і на інших подібних порталах, не є об'єктивними і залежать від безлічі факторів. Вони не гарантують успіх бізнесу і не є публічною офертою. Cайт Franchise Capital не несе відповідальності, за інформацію яку надали представники франшиз. Будьте уважні і приймайте тільки виважені рішення!

НАПИШІТЬ ПРЕДСТАВНИКУ ДАНОЇ ФРАНШИЗИ

Ваше повідомлення з контактною інформацією буде відправлене представнику франшизи.
Відділ продажу

* обов'язкові для заповнення поля.


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×