Франшиза – перший крок у щасливе майбутнє

Відкриття бізнесу для бізнесмена-початківця завжди пов’язане з втратою стабільності, а значить з великим стресом. До чого готує соціум? Програма проста — дитячий садок (підготовка до школи), школа (підготовка до інституту), інститут (останній ривок в крісло менеджера). Далі людина пропрацює все життя на державу або приватну компанію, отримуючи свою зарплату і премії. Начебто легкий алгоритм.

У психології існує таке поняття, як зона комфорту. Те саме колесо білки, де все знайоме, зручно і випробуваний кожен підводний камінчик. Звичайно ж, відкриття власного бізнесу пов’язане з виходом з цього колеса, людині потрібно покинути свою зону комфорту. Щоб це зробити, потрібні більш ніж вагомі мотиви і аргументи.

Які аргументи на користь бізнесу по франшизі

Щоб було простіше, аргументи будуть приводитися в противагу контраргументам, які неодмінно доводитимуть численні друзі, знайомі і родичі. Згідно психології, людині, яка сама не готова покинути свою зону комфорту, важко дозволити вийти комусь з її зони.

Франшиза – перший крок у щасливе майбутнєКонкуренція висока, ну хто з нуля зможе влитися на ринок, який давно поділений. Так, аргумент навіть в такому вільному викладі цілком серйозний. Але тут варто пам’ятати, що бізнес по франшизі ні в якому разі не можна вважати справою, яка починається з нуля. По-перше, бренд вже розкручений і зарекомендував себе на ринку. По-друге, франчайзер забезпечує свого франчайзі всією необхідною підтримкою по всіх фронтах ведення бізнесу. Інакше йому просто немає сенсу продавати комусь право на користування брендом.

Вкладені гроші не повернуться так швидко, як хотілося б. Так, це чиста правда, але в кожному франчайзинговому проекті є обумовлений термін, в який бізнес почне приносити дохід покупця. І цей термін мінімум на півроку менше, ніж термін віддачі бізнесу, розпочатого з нуля.

Не буде відпусток і премій. Що таке відпустка і премії? Це те, чого чекають офісні працівники, як манни небесної. Тобто кошти заохочення за працю і можливість мотивувати на ту ж працю більш продуктивно. Якщо керівництво в компанії, для якого людина всього лише співробітник, гвинтик статистики, не забуває заохотити, то чому бізнесмен не зможе заохотити сам себе? Так, не буде фіксованих відпусток і премій, але не буде і жорсткого робочого графіку. Бізнесмен працює рівно стільки, скільки вимагає розвиток бізнесу. Він може собі дозволити піти раніше, тому що пообіцяв дитині зустріти його зі школи або побувати на важливому заході. Власний бізнес шуканий усіма вільний графік.

Франшиза – перший крок у щасливе майбутнє

Це велика відповідальність, легше стабільно виконувати свої обов’язки і отримувати
Франшиза – перший крок у щасливе майбутнєзарплату.
Чесно сказати, тут питання не в брову, а в око. Тому що початок власного бізнесу, навіть за договором франчайзингу, дійсно велика відповідальність, в першу чергу перед сім’єю. Стартовий капітал, відсутність стабільної зарплати, до якої звикли, всі ті труднощі, які чекають початківця бізнесмена, можуть негативно позначитися на взаєминах в сім’ї. Людина повинна вірити в те, що вона робить і вірити в себе, інакше відповідальність розчавить. Проте, величезним плюсом, який переважує вантаж, є факт роботи на себе. Невдача фінансово лягає на бізнесмена, але й вдача також. Прибуток від бізнесу набагато вище, ніж найвища зарплата в процвітаючій компанії.

Продавець франшизи в будь-який день може відкликати договір і можна залишитися ні з чим. Договір франчайзингу укладається на певний термін, після якого його можна продовжити чи ні. До закінчення терміну у франчайзера повинні бути дуже вагомі причини щоб відкликати франшизу, обґрунтовані юридично. Сам же франчайзі, відпрацювавши за договором обумовлений час, під брендом франчайзера і з його підтримкою, отримує безцінний досвід ведення бізнесу і практичні навички. Це коштує дорожче, ніж знання з найбільш просунутих книг і семінарів.

Бізнесмен стає вільним у плануванні часу і власного життя

Так, це саме те, чого не вистачає сучасному суспільству остаточної свободи. Так, умови роботи сьогодні ніяк не можна порівняти з нелюдськими умовами навіть століття тому, але кожному своє. Якщо є можливість не підкорятися жорсткому графіку компаній, не їхати у відрядження, зробивши жахливий вибір між постіллю хворої дитини і можливістю оплатити його лікування, то вибір очевидний. Власний бізнес з франшизою крок в щасливе, незалежне майбутнє. Головною умовою є самодисципліна.

Заснувавши свій власний бізнес, людина зможе планувати відпустку тоді, коли це потрібно, а не за графіком компанії. Всі ж пам’ятають, коли відпустка на зимові місяці випадає, а літо в задушливих офісах. Планування робочого дня і дозвілля відповідно до потреб сім’ї, а потім вже бізнесу. Чи це не щастя для сучасної людини, життя якого поставили на швидкісне перемотування?

Якщо ви хочете запустити або придбати франшизу, експерти компанії Franchise Capital готові надати професійну консультацію. Сподіваємося, що франчайзинг стане для вас гарним інструментом  для розвитку вашого бізнесу.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×