Чи можливий франчайзинг без інвестицій?

Чи реально почати власний бізнес, не маючи великого капіталу? Так, це абсолютно здійсненне бажання. Стати власником успішного невеликого бізнесу при мінімальних інвестиціях можна за допомогою франчайзингу. Тоді чи можливий франчайзинг без інвестицій? Заінтриговані? Тоді читайте нижче.

Оплата паушального внеску часто є обов’язковою умовою для того, щоб стати партнером франчайзингової мережі. Таким чином покупка франшизи може обійтися підприємцю в досить кругленьку суму грошей. Крім цього будуть необхідні інвестиції на ремонт, брендинг, обладнання, товар чи інгредієнти, на рекламу тощо.

Однак на сьогоднішній день існують франшизи, які не вимагають оплати паушального платежу та інших обов’язкових внесків. Цей варіант ідеально підійде підприємцям, у яких немає великого капіталу, але є величезне бажання розвивати власний бізнес і здобути фінансову незалежність.

Отже, якщо ви вирішили стати власником франчайзингової точки без вкладень, то вам варто знати ряд особливостей безкоштовної франшизи.

В першу чергу вам потрібно визначитися зі сферою, в якій вам буде цікаво розвиватися і будувати бізнес. Не варто ставати партнером франчайзера тільки через те, що він пропонує почати бізнес без інвестицій. Не поспішайте, проаналізуйте ринок, напевно безкоштовних пропозицій набагато більше. Вибирайте ту сферу, яка вам близька і цікава, інакше бізнес не принесе бажаних результатів. Також варто враховувати власні можливості, досвід роботи в обраній сфері.

Безкоштовна франшиза насправді може виявитися проектом, який вимагає величезних інвестицій. Тому, щоб не попастися в пастку уважно прочитайте договір комерційної концесії, вивчіть фінансовий план.

Потрібно звернутися до франчайзера, які витрати ви повинні понести для запуску франчайзингової точки. Уточнюйте все до копійки, розрахуйте точну суму витрат і витрат, які необхідні для старту, а також подальшої роботи.

Багато франчайзерів не вимагають оплати початкового внеску, але при цьому обов’язковою умовою є оформлення точки та її обладнання за рахунок франчайзі. Тому точно розрахуйте суму для старту, з’ясуйте скільки коштів необхідно витратити на обладнання, рекламні вивіски, дизайн інтер’єру франчайзингової точки.

Якщо ви плануєте будувати франчайзинговий бізнес в сфері послуг, то не варто забувати про витрати на придбання уніформи для обслуговуючого персоналу, програмне забезпечення.франчайзинг без інвестицій

Уточнюйте всі фінансові моменти ще до підписання угоди з франчайзером. У цьому випадку варто звернутися за допомогою до консалтингових компаній, які надають консультації з усіх питань в сфері франчайзингу.

Існують франшизи без купівлі товару. У цьому випадку партнер-франчайзі повинен орендувати приміщення за власний рахунок, оформити франчайзингову точку відповідно до стандартів, встановлених в договорі і закупити необхідне торговельне обладнання. Далі франчайзі поставляється товар, наприклад, з відстрочкою платежу на певний період або під реалізацію. Тобто в цьому випадку витрати необхідні лише для запуску франчайзингової точки.

Ще одним варіантом франшизи без вкладень є відкриття інтернетмагазину за допомогою франшизи. В цьому випадку франчайзеру вигідно відкривати нові точки у віддалених регіонах, тому він готовий залучати партнерів на особливих умовах.

Негативними моментами франшизи без вкладень є:

  • високий ступінь ризику зв’язатися з недобросовісним франчайзером;
  • приховані фінансові платежі.

Щоб уникнути цих неприємних моментів уважно читайте умови договору з франчайзером, в деяких випадках все ж варто звернутися за допомогою до досвідченого юриста. Крім цього зберіть якомога більше інформації про головну компанію, щоб бути впевненим, що франчайзер пропонує дійсно вигідні умови і має відмінну репутацію.

Серед успішних франшиз, які вимагають мінімальних вкладень можна відзначити:

  • «ORBY» – магазини дитячого одягу;
  • «Форнетті» – виробник хлібобулочних виробів;
  • «Tom Farr» – магазини брендового одягу;
  • «Оранжевый слон» – мережу дитячих магазинів;
  • «Робин Гуд» – послуги із захисту прав споживачів.

Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з придбанням франшизи, то експерти компанії Franchise Capital готові надати повний спектр консультативних послуг в сфері франчайзингу. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір і стати фінансово незалежним власником успішної франчайзингової точки.

 

Наші контакти:  +38 067 500 26 86  |   +38 095 039 77 37  |  office@franchise-capital.com

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×