Mail Boxes Etc. Україна

Mail Boxes Etc. — Центр бізнес-послуг, де роздрібні і корпоративні клієнти із задоволенням отримують унікальний сервіс по експрес-доставці, оперативній поліграфії, а також орендують абонентські скриньки, замовляють сувенірну продукцію.

Основними послугами компанії Mail Boxes Etc. є:

  • Індивідуальна упаковка і експрес-доставка документів та посилок по всьому світу. Послуга надається в тісному партнерстві з провідними національними та міжнародними логістичними операторами: UPS, DHL, FedEx, TNT, Pony Express, Нова Пошта та ін.
  • Графічний дизайн і оперативна поліграфія (від візиток до банерів). Цифровий кольоровий і чорно-білий друк на різних типах паперу, різні види брошурування, ламінування, чорно-біле копіювання, виготовлення візиток, брошур, буклетів, додрукарська обробка документів і багато іншого.
  • Надання послуг E-Commerce (замовлення і експрес-доставка товарів з інтернет-магазинів Китаю і США: Ali Express, Taobao, Amazon, Ebay, Ozon і ін.).
  • Продаж канцелярської, сувенірної та іміджевої продукції.
  • Оренда абонентських поштових скриньок з комплексом додаткових послуг (повідомлення про доставку, перенаправлення і розсилка документів).

Сайт компанії: www.mbeukraine.info


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×