Аудит існуючої франшизи

Для того, щоб франчайзинговий бізнес постійно розвивався і відповідав вимогам сучасних споживачів, необхідно періодично проводити аудит існуючої франшизи.

Аудиторська перевірка дозволяє:

🔍 Провести аналіз концепції франшизи, порівняти її з існуючими на ринку пропозиціями і в разі потреби внести відповідні коригування і доопрацювання
🔎 Виявити сильні і слабкі сторони франшизи
🔍 Оптимізувати внутрішні бізнес процеси
🔎 Поліпшити автоматизацію бізнес процесів
🔍 Збільшити ефективність маркетингових заходів в мережі
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Бувають ситуації, коли успішна франшиза, раптом починає погано продаватися. Або, наприклад, в результаті збільшення франчайзингової мережі, франчайзер і його партнери просто не можуть впоратися з величезним потоком замовлень. В результаті падає якість обслуговування і франчайзер отримує негативні відгуки від клієнтів і невдоволення з боку франчайзі.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Це зовсім не означає, що потрібно знизити обороти продажів. Потрібно вибудувати дуже точні інструменти управління бізнесом і знати де, як і в який момент їх застосовувати. А зробити це можна тільки після проведення аудиту існуючої франшизи.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Діагностика франчайзингової мережі повинна включати в себе перевірку внутрішніх і зовнішніх бізнес-процесів, ефективності роботи відділу франчайзингу, договірної документації. Слід оцінити рентабельність роботи діючих франчайзі і кваліфікацію персоналу. Не варто забувати і про конкурентів  конкурентний аналіз обов’язкова складова аудиту.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Аудит франшизи рекомендується проводити в міжсезоння (якщо воно є в даному бізнесі) із залученням незалежних експертів в сфері франчайзингу. Довіртеся експертам Franchise Capital, разом ми знайдемо найбільш ефективні шляхи вирішення найскладніших завдань!

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×