7 хороших і 7 поганих причин для купівлі франшизи

«Гей, а чому б мені не купити готовий бізнес? Таким чином, я б міг брати відпустку, коли захочу». Це може бути мрією, але приклад з відпусткою явно перебір – принаймні не в перші кілька років. Ось чому так важливо купувати бізнес з “правильними причинами”. Ось деякі, над якими ви можете подумати.

7 “хороших” причин купити франшизу

 1. Ви сповнені рішучості керувати своєю долею. Ви готові прийняти поєднання ризиків і винагород, пов’язаних з самозайнятістю.
 2. Ви хочете робити щось інше, а не те, чим ви зазвичай займаєтеся. Франшиза пропонує вам можливість працювати абсолютно в іншій галузі або працювати зі своїм партнером або дітьми.
 3. Ви хочете використовувати наявні (набуті) навички для досягнення нової мети. Більшість франчайзерів шукають навички та здібності, а не досвід в певній галузі.
 4. Ви хочете отримати абсолютно нові навички. Зазвичай франчайзери пропонують якісне навчання їх конкретному бізнесу, тому, якщо у вас є можливість вчитися, то знайте, що менеджер банку може стати хорошим пекарем.
 5. Ви хочете зайнятися улюбленою справою, поки не стало надто пізно. Якщо у вас вже була одна або кілька кар’єрних можливостей, у вас можуть бути заощадження або певні активи, які можливо інвестувати в себе.
 6. Ви хочете створити щось на майбутнє – для себе чи своєї родини. Франчайзинг пропонує широкий спектр можливостей для роботи удвох або родиною.
 7. Ви хочете мінімізувати ризики. Франчайзинг це спосіб розпочати бізнес з меншим ризиком, ніж створення з нуля або купівля незалежного малого бізнесу.

7 “поганих” причин купити франшизу

 1. Ви боїтеся, що вас звільнять. Страх поганий мотиватор. Це може позбавити вас існуючої роботи, але вам знадобиться більш вагома причина, якщо ви хочете, щоб у вас був власний бізнес.
 2. Ви боїтеся змін у вашій організації. Якщо ви ведете власний бізнес, ви завжди повинні шукати нові ідеї або кращі методи. Франчайзери чекатимуть, що ви з ентузіазмом скористаєтеся ініціативами.
 3. Ви боїтеся, що занадто старі, щоб знайти роботу. Роботодавці все більше цінують досвід і стабільність. Крім того, в багатьох країнах дискримінація за віком заборонена.
 4. Ви самі хочете бути босом. Бути керівником означає брати на себе відповідальність за себе і за інших.
 5. Ви хочете розслабитися. Якщо ви відкриєте власний бізнес, ви будете працювати старанніше, ніж будь-коли, принаймні на початку.
 6. Хтось пропонує вам цю прекрасну можливість. Якщо ви дійсно хочете займатися підприємництвом, переконайтеся, що ви вибрали те, чим хочете займатися не дозволяйте нікому щось вам продавати.
 7. Ви хочете швидко заробляти більше, тому що вам потрібно багато грошей. Більшість підприємств не приносять на початку доходу, принаймні кілька перших місяців.

Якщо ви думаєте, що франчайзинг дійсно для вас, вивчіть цю ідею ретельніше. Що б ви не вирішили робити, не поспішайте, прислухайтеся до поради і переконайтеся, що ваша сім’я повністю підтримує вас. Входження в бізнес це великий крок, тому дійте обережно.

 

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×