Франшизи у сфері торгівлі

Купити франшизу в сфері торгівлі

Торгівля – найпривабливіший і, на перший погляд, найлегший вид бізнесу. Алгоритм дій гранично простий: знайти приміщення, вибрати вид товару, закупити його за оптовими цінами, продавати покупцям в роздріб. «Ніяких підводних каменів» – подумає починаючий підприємець і в перший же місяць зрозуміє наскільки був не правий.

Вибір приміщення – перша дія, яку здійснюють бізнесмени ще до того, як визначатися з видом торгівлі. І це їх перша помилка – вибирати приміщення потрібно з урахуванням того, що будете продавати, ніяк не навпаки. Виняток – якщо у вас вже є приміщення. Однак і в цьому випадку варто гарненько порахувати, чи не вигідніше здавати його в оренду під інший бізнес, а самому шукати більш підходяще місце.

Вибір товару – можна, звичайно піти простим шляхом і вибрати групу товарів, на яку завжди є попит. Наприклад, продукти харчування, дитячий одяг і побутові товари купувати будуть завжди. Але, подумайте, чи зможете ви витримати конкуренцію з титанами ринку, яких напевно у вашому місті вже дуже багато. Чи зможете знайти постачальника, який запропонує вам досить низькі ціни на дрібний опт, щоб ви змогли залучити покупця більш вигідними цінами, ніж у великих мережевих магазинів?

Тепер торгівля не виглядає такою вже простою, вірно? Не поспішайте відмовлятися від своєї ідеї, ми пропонуємо вам альтернативний алгоритм дій – купити франшизу по торгівлі. В каталозі Franchise Capital досить великий вибір, є пропозиції співпраці від великих мереж і пропозиції від компаній, які пропонують товари на ринку поки (поки – ключове слово) без конкуренції.

Франшиза дасть вам величезну перевагу перед конкурентами – ви отримаєте досвід франчайзера і чітку покрокову схему роботи, яка вже перевірена ринком. Ваше рішення купити франшизу з продажу позбавить вас від клопоту з пошуку постачальників, доставці товару та ін. – франчайзер повністю візьме на себе цю частину роботи. Також франчайзер допоможе вибрати приміщення і надасть дизайн проект для ремонту. Погодьтеся, купити франшизу продаж – трохи простіше, ніж починати свій шлях в торгівлі самостійно. І що важливо – це набагато менш ризиковано.

* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×