Як франчайзингу впоратися з COVID-19: уроки саламандри

Сьогодні більшість з нас перебуває в умовах, які дуже мало хто міг би прогнозувати кілька років тому. Засоби масової інформації переповнені інформацією від «гуру» і «експертів», які радять, яким чином бізнесу найкраще керувати своєю діяльністю в поточних умовах турбулентності. Нам, як консультантам по франчайзингу, останнім часом часто задають питання: «Як ви очікуєте, як буде виглядати бізнес-середовище в майбутньому, що буде з франчайзингом і, що більш важливо, як я можу до цього підготуватися?» Але сьогодні прогнозувати щось дуже важко…

Давайте звернемо увагу на саламандр, адже вони відомі своєю адаптацією до непростих умов життя. Саламандри в літературі і легендах асоціюються з вогнем, полум’я, якого не завдає шкоди тварині. Одяг, зроблений з їхньої шкіри, вважається негорючим. Саламандра також може відновлювати втрачені частини тіла. Це лише кілька характеристик цієї амфібії, які можуть бути корисними для нас сьогодні.

  1. Пережити вогонь

Пандемія, що викликає хвороби і смерть мільйонів людей, безсумнівно, буде вважатися «вогнищем лиха». Спостереження за вогнем, як це робить саламандра, також можна інтерпретувати як здатність «пережити» невдачі і помилки. Тут можна провести паралель з «стійкістю» якістю, яке сильно проявилося в останні роки щодо здатності лідера подолати серйозну невдачу і продовжити рух з новою енергією і рішучістю.

  1. Відновлення частин тіла

Відновлення частин тіла можна інтерпретувати, як  можливість якщо не заново винайти себе, то, безумовно, змінити положення або оновити своє мислення і підхід до вирішення проблем. Наприклад, продумуйте свої стратегії комунікації, усвідомлюючи все більш широке використання віртуального/віддаленого спілкування і способи його ефективного використання. Якщо ви франчайзер, так може статися, що ви втратите деяку кількість франчайзі, знайте, що це все можна відновити і навіть перевиконати.

  1. Дихаюча шкіра

Шкіра саламандри тонка, прониклива для води і служить дихальною мембраною, зовнішні шари якої періодично оновлюються в процесі відшаровування шкіри.

Наскільки ви «проникливі» або «відкриті» для сприйняття нових ідей в сьогоднішніх реаліях? Могли б ви зміцнити або розвинути існуючі навички? Розробляти нові ідеї та використовувати можливості навчання, які допоможуть вам освоїти новий підхід або методологію? Можливо, ви зможете оновити умови вашої франчайзингової програми скинувши «стару шкіру», щоб стати більш новаторським і свіжим, з новими ідеями.

  1. Захист від інфекцій

Дивна асоціація в цьому світі з Covid-19. Залози шкіри саламандри виділяють слиз, який допомагає захистити від бактеріальних інфекцій. Це також робить їх слизькими і хижакам їх важче впіймати.

У вас може не бути природною захисту від коронавірусу, але ви можете підготуватися до того, щоб протистояти «інфекції» від негативних людей або якихось факторів, які можуть виснажити вашу енергію і відвернути вас від пошуку правильних рішень. Що вам потрібно, так це позитивний психологічний настрій, який допомагає вам виробити імунітет від негативу.

  1. Середнє вухо

Нарешті, у саламандр є система в середньому вусі, здатна виявляти низькочастотні коливання, які, в свою чергу, попереджають їх про наближення хижака.

Хіба ми не могли б використовувати подібну здатність “раннього попередження” саламандри щоб помічати правильні речі? Вибрати ефективний ресурс, який може вам допомогти в просуванні франшизи, менеджера з франчайзингу, який відповідає вашим очікуванням, франчайзі, який розділяє ваші довгострокові цілі? Хіба це не те, що ми маємо на увазі під здатністю лідера?

 

Franchise Capital – міжнародне консалтингове агентство з повним спектром послуг в сфері франчайзингу, яке пропонує рішення «під ключ» від створення, маркетингу, продажу франшизи до навчання, бухгалтерських послуг, експорту франшизи на зовнішні ринки і аутсорсингу відділу франчайзингу. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Більше: Новини компанії  |  Календар заходів  |  Наш блог  |


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×