Успіх компанії McDonald’s

Від перших відкриттів ресторанів до Chicken McNuggets і до стипендії коледжу від Hamburger U – в McDonald’s пройшли довгий шлях. І продовжують йти. Але щоб заглянути в минуле найвідомішою франчайзингової мережі, нам потрібно розповісти історію однієї людини.

Історія Рея Крока

Як створити ресторанний бізнес і швидко домогтися успіху в 52 роки? Як сказав Рей Крок: «Я домігся миттєвого успіху, але 30 років це довга, довга ніч».

Походження McDonald’s

У 1917 році 15-річний Рей Крок збрехав про свій вік, щоб вступити до Червоного Хреста в якості водія швидкої допомоги, але війна закінчилася до того, як він завершив своє навчання. Потім він працював піаністом, продавцем паперових стаканчиків і продавцем мультиміксерів. У 1954 році Рей відвідав ресторан в Сан-Бернардіно, Каліфорнія, в якому було куплено кілька мультиміксерів. Там він знайшов невеликий, але успішний ресторан, яким керують брати Дік і Мак Макдональди, і був приголомшений ефективністю їх роботи. Брати Макдональдс склали обмежене меню, зосередившись лише на кількох стравах гамбургерах, картоплі фрі та напоях що дозволило їм зосередитися на якості і швидкому обслуговуванні.

Вони шукали нового франчайзингового агента, і Крок побачив можливість. У 1955 році він заснував McDonald’s System, Inc., попередницю McDonald’s Corporation, а шість років потому купив ексклюзивні права на назву і операційну систему McDonald’s. До 1958 року McDonald’s продав свій 100-мільйонний гамбургер.

Унікальна філософія McDonald’s

Рей Крок хотів побудувати мережу ресторанів, яка була б відома тим, що пропонувала б їжу незмінно високої якості і однакові методи приготування. Він хотів подавати гамбургери, картоплю фрі і напої, які на Алясці були такими ж на смак, як і в Алабамі.

Щоб домогтися цього, Рей Крок вибрав унікальний шлях: переконати як франчайзі, так і постачальників погодитися з його баченням, працюючи не на McDonald’s, а на себе разом з McDonald’s. Він просував слоган: «У бізнесі для себе, але не поодинці». Його філософія була заснована на простому принципі триногого табурета: одна ніжка належала франчайзі McDonald’s; друга постачальникам McDonald’s; і третя співробітникам McDonald’s. Стілець виявився вельми стійким.

«Якби у мене була цеглина кожен раз, коли я повторював фразу «Якість, Сервіс, Чистота і Цінність», я б, ймовірно, зміг завалити ними Атлантичний океан». Рей Крок.

Система McDonald’s

В першу чергу Крок боровся за системний підхід. Таким чином, хоча багато з найвідоміших пунктів меню McDonald’s, таких як Filet-O-Fish, Big Mac і Egg McMuffin, були створені франчайзі, операційна система McDonald’s вимагала від франчайзі дотримання основних принципів McDonald’s щодо якості, обслуговування, чистоти і цінності.

Джерело якості McDonald’s

Пристрасть McDonald’s стосовно якості означала, що інгредієнти тестувалися, дегустувалися і доводилися до досконалості відповідно до операційної системи. Крок поділився своїм баченням майбутнього McDonald’s, продаючи ідею своїм першим постачальникам, в майбутніх обсягах. Вони повірили в нього, і ресторан процвітав.

І знову Рей Крок шукав партнерства, і йому вдалося створити найбільш інтегровану, ефективну та інноваційну систему постачання в індустрії громадського харчування. Ці відносини з постачальниками процвітали протягом десятиліть. Фактично, багато постачальників McDonald’s, що працюють сьогодні, вперше почали свій бізнес з рукостискання Рея Крока.

Університет Гамбургера

У 1961 році Крок запустив програму навчання, пізніше названу Університетом Гамбургера, в новому ресторані McDonald’s в Елк-Гроув-Віллідж, штат Іллінойс. Там франчайзі навчалися правильним методам управління успішним рестораном McDonald’s. Компанія Hamburger U використовувала лабораторію досліджень і розробок в сусідньому Аддісоні, штат Іллінойс, для розробки нових методів приготування, заморожування, зберігання і подачі. Сьогодні програму пройшли понад 275 000 франчайзі, менеджерів і співробітників.

Легенда жива

Аж до своєї смерті 14 січня 1984 року Рей Крок не переставав працювати в McDonald’s. Його спадщина триває і донині, пропонуючи клієнтам McDonald’s смачну і доступну їжу; команду і франшизу з можливістю зростання; і постачальників із загальним зобов’язанням надавати інгредієнти і продукти найвищої якості.

Його пристрасть до інновацій та ефективності, його невпинне прагнення до якості і його численні благодійні внески це спадщина Рея Крока і вона продовжує залишатися надихати є невід’ємною частиною McDonald’s сьогодні і в майбутньому.

Джерела

  • Grinding it Out: The Making of McDonald’s, Рей А. Крок, © Рей А. Крок, 1977.
  • Макдональдс: За золотими арками, Джон Ф. Лав © Джон Ф. Лав, 1995.
  • aboutmcdonalds.com 2009.


* обязательные для заполнения поля.

×

* обов'язкові для заповнення поля.

×